czerwiec 26 sob 2021

Turniej 21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony

78

zawodników brało
udział

9

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

8

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 55 meczy

1 grupa (zapisy do czwartku) - młodszy

Miejsce W P
1. Sławomir Skowyrski po raz 1 6 0
2. Waldemar Śliwiński po raz 7 5 2
3. Sylwester Wójcik po raz 2 6 1
4. Stanisław Sadowski po raz 2 4 3
5. Jacek Malinowski po raz 2 4 3
6. Piotr Knapczyński po raz 3 4 2
7. Wojciech Wachol po raz 2 4 2
8. Jerzy Sikorski po raz 1 3 3
9. Krzysztof Pawlak po raz 1 1 4
10. Mieczysław Jarońko po raz 1 2 3
11. Grzegorz Papis po raz 2 4 2
12. Wojciech Chrabąszcz po raz 3 3 3
13. Wojciech Cieślicki po raz 1 2 3
14. Tomasz Wronowski po raz 4 2 4
15. Ireneusz Wróblewski po raz 1 1 3
16. Zbigniew Perzyna po raz 2 1 3
17. Władysław Gohling po raz 1 2 3
18. Janusz Waszelewski po raz 2 1 3
19. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 0 4
20. Zdzisław Orzechowski po raz 1 0 4

Wyniki kategoria oldboy starszy 60 meczy

1 grupa (zapisy do czwartku) - starszy

Miejsce W P
1. Mariusz Łysiak po raz 1 7 1
2. Krzysztof Stępień po raz 1 5 1
3. Tomasz Plichta po raz 2 7 1
4. Marek Zawadzki po raz 1 4 3
5. Jacek Frątczak po raz 1 3 3
6. Mirosław Kubisiak po raz 1 4 3
7. Piotr Karpienia po raz 2 3 3
8. Krzysztof Kostoń po raz 2 3 3
9. Marek Pasieka po raz 1 3 2
10. Vołkovs Aleksander po raz 1 3 2
11. Marek Laskowski po raz 1 4 2
12. Jarosław Niewiadomski po raz 1 3 4
13. Adam Kulesza po raz 1 3 2
14. Małgorzata Rudnik po raz 2 2 3
15. Piotr Sypuła po raz 1 1 5
16. Roman Bem po raz 2 2 3
17. Jarosław Zając po raz 2 2 4
18. Sławomir Kowal po raz 1 1 3
19. Janusz Ćwikliński po raz 1 0 4
20. Joanna Ozimkiewicz po raz 2 0 4
21. Karol Zychowicz po raz 2 0 4

Wyniki kategoria oldboy młodszy 7 meczy

2 grupa (zapisy do czwartku) - młodszy

Miejsce W P
1. Grzegorz Papis po raz 1 2 0
2. Stanisław Sadowski po raz 1 3 1
3. Mariola Kornacka po raz 1 2 2
4. Zdzisław Orzechowski po raz 2 0 2
5. Wojciech Usakiewicz po raz 2 0 2

Wyniki kategoria oldboy starszy 7 meczy

2 grupa (zapisy do czwartku) - starszy

Miejsce W P
1. Mirosław Kubisiak po raz 2 4 0
2. Piotr Karpienia po raz 2 3 1
3. Małgorzata Rudnik po raz 2 0 2
4. Jarosław Zając po raz 2 0 2
5. Waldemar Śliwiński po raz 1 0 2

Wyniki kategoria open 82 meczy

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 7 6 0
2. Maciej Jar po raz 3 5 1
3. Tomasz Plichta po raz 1 7 1
4. Brylak Damian po raz 1 6 3
5. Michał Gaszyński po raz 2 5 3
6. Maciej Lewandowski po raz 1 5 3
7. Jacek Kisiel po raz 1 4 2
8. Krzysztof Kupisiński po raz 2 4 3
9. Jolanta Bachlińska po raz 1 2 4
10. Radosław Jurzyk po raz 1 4 2
11. Artur Jastrzębski po raz 1 2 3
12. Jarosław Okruch po raz 1 5 2
13. Michał Paczuła po raz 1 6 2
14. Marek Biernat po raz 1 4 3
15. Adrian Kostewicz po raz 1 2 4
16. Marek Słomkowski po raz 2 2 3
17. Alan Bryk po raz 1 1 5
18. Krzysztof Molenda po raz 1 3 3
19. Adrian Borowski po raz 2 3 3
20. Piotr Gradek po raz 1 2 4
21. Michał Stępień po raz 1 0 4
22. Krzysztof Baradziej po raz 1 0 5
23. Anna Bachlińska po raz 1 2 3
24. Grzegorz Sieczak po raz 1 1 3
25. Daniel Gontarski po raz 1 0 4
26. Filip Budu po raz 1 0 5
27. Piotr Sarnowski po raz 1 1 4
Źródło: xls