maj 26 sob 2018

Turniej 38 Grand Prix Spójnia Warszawa 2017/2018

zakończony

74

zawodników brało
udział

4

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

14

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1968 – 1977

Miejsce
1. Igor Zajcew po raz 3
2. Konrad Dousa po raz 3
3. Jerzy Sikorski po raz 5
4. Oleg Usenko po raz 1
5. Mariusz Łysiak po raz 2
6. Tomasz Wronowski po raz 1
7. Finn Nielsen po raz 1
8. Janusz Waszelewski po raz 1
9. Adam Sitkiewicz po raz 1
10. Wojciech Wachol po raz 1
11. Miroslaw Kubisiak po raz 1
12. Janusz Mrowinski po raz 1
13. Marek Grzybowski po raz 1
14. Stanislaw Sadowski po raz 1
15. Marek Gałązka po raz 1
16. Wojciech Cieślicki po raz 1
17. Krzysztof Kostoń po raz 1
18. Krzysztof Pawlak po raz 2
19. Edward Zgudka po raz 1
20. Stanisław Kaczanowski po raz 1
21. Zbigniew Perzyna po raz 1
22. Wladyslaw Gohling po raz 1
23. Adam Pańko po raz 1
24. Ireneusz Kaminski po raz 1
25. Andrzej Paszkowski po raz 1
26. Karol Zychowicz po raz 1
27. Józef Danowski po raz 1
28. Leszek Sotek po raz 1
29. Grzegorz Undra po raz 1
30. Dan Manea po raz 1
31. Stanisław Janiszewski po raz 1
32. Jan Fuglewicz po raz 1
33. Mirosław Szewczyk po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1958 – 1967 i starsi

Miejsce
1. Stanisław Sadowski po raz 2
2. Krzysztof Kostoń po raz 7
3. Finn Nielsen po raz 1
4. Mirosław Kubisiak po raz 2
5. Leszek Sotek po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Adam Kłosiński po raz 3
2. Paweł Michalski po raz 6
3. Maciej Jar po raz 1
4. Antoni Buchalski po raz 4
5. Mateusz Cymerman po raz 1
6. Marek Słomkowski po raz 1
7. Krystian Spilaszek po raz 1
8. Jan Klepko po raz 1
9. Andrzej Piesio po raz 1
10. Mariusz Łysiak po raz 1
11. Paweł Wiszniewski po raz 1
12. Xuan That Vu po raz 1
13. Mateusz Kalinowski po raz 1
14. Piotr Gradek po raz 1
15. Michał Michalski po raz 1
16. Andriej Klipakow po raz 1
17. Renata Szulecka po raz 1
18. Julia Kęsicka po raz 1
19. Leszek Sotek po raz 1
20. Grzegorz Klonowski po raz 1
21. Łukasz Sakowicz po raz 1
22. Robert Dawidko po raz 1
23. Aleksander Maksymow po raz 1
24. Szymon Sakowicz po raz 2
25. Bartosz Więcek po raz 1
26. Łukasz Turlej po raz 1
27. Jerzy Laskowski po raz 1
28. Klaudiusz Pobudzian po raz 1
29. Mateusz Świderski po raz 1
30. Filip Kłosinski po raz 1
31. Henryk Marzec po raz 2
32. Joanna Potasznik po raz 1
33. Krzysztof Baradziej po raz 1
34. Dawid Kociszewski po raz 1
35. Antoni Białobrzeski po raz 1
36. Kamil Wierzchowski po raz 2