marzec 24 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 24.03.2017

zakończony
Wyniki

21

zawodników brało
udział

3

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 45 meczy

Miejsce W P
1. Krzysztof Czuryłowicz po raz 1 4 0
2. Łukasz Turlej po raz 1 3 1
3. Andrzej Piesio po raz 4 2 2
4. Tomasz Purwin po raz 1 3 1
5. Piotr Szablewski po raz 2 4 1
6. Arkadiusz Świtała po raz 1 4 1
7. Ryszard Nowicki po raz 2 4 0
8. Czesław Kajdan po raz 1 3 1
9. Marek Pyzik po raz 1 3 1
10. Bartłomiej Truszewski po raz 1 3 2
11. Krzysztof Tylski po raz 2 2 3
12. Krystian Spilaszek po raz 1 2 2
13. Krzysztof Kupisiński po raz 1 1 3
14. Xuan That Vu po raz 1 1 3
15. Maciej Lewandowski po raz 1 2 2
16. Sławomir Rutkowski po raz 1 1 3
17. Dariusz Zaręba po raz 1 1 4
18. Martyna Cholewa po raz 1 0 4
19. Paweł Wojtasik po raz 1 1 4
20. Hoan Le po raz 1 0 4
21. Zenon Jabłoński po raz 1 1 3
3
Ryszard Nowicki
0
Krzysztof Kupisiński

mecz grupowy

3
Ryszard Nowicki
1
Czesław Kajdan

mecz grupowy

3
Ryszard Nowicki
0
Krystian Spilaszek

mecz grupowy

3
Ryszard Nowicki
0
Martyna Cholewa

mecz grupowy

3
Czesław Kajdan
0
Krzysztof Kupisiński

mecz grupowy

3
Krystian Spilaszek
0
Krzysztof Kupisiński

mecz grupowy

3
Krzysztof Kupisiński
0
Martyna Cholewa

mecz grupowy

3
Czesław Kajdan
0
Krystian Spilaszek

mecz grupowy

3
Czesław Kajdan
0
Martyna Cholewa

mecz grupowy

3
Krystian Spilaszek
0
Martyna Cholewa

mecz grupowy

3
Andrzej Piesio
1
Xuan That Vu

mecz grupowy

3
Andrzej Piesio
0
Maciej Lewandowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Czuryłowicz
0
Andrzej Piesio

mecz grupowy

3
Zenon Jabłoński
1
Andrzej Piesio

mecz grupowy

3
Maciej Lewandowski
1
Xuan That Vu

mecz grupowy

3
Krzysztof Czuryłowicz
0
Xuan That Vu

mecz grupowy

3
Xuan That Vu
2
Zenon Jabłoński

mecz grupowy

3
Krzysztof Czuryłowicz
0
Maciej Lewandowski

mecz grupowy

3
Maciej Lewandowski
0
Zenon Jabłoński

mecz grupowy

3
Krzysztof Czuryłowicz
0
Zenon Jabłoński

mecz grupowy

3
Łukasz Turlej
0
Hoan Le

mecz grupowy

3
Łukasz Turlej
2
Sławomir Rutkowski

mecz grupowy

3
Tomasz Purwin
1
Łukasz Turlej

mecz grupowy

3
Łukasz Turlej
1
Marek Pyzik

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Hoan Le

mecz grupowy

3
Tomasz Purwin
0
Hoan Le

mecz grupowy

3
Marek Pyzik
1
Hoan Le

mecz grupowy

3
Tomasz Purwin
0
Sławomir Rutkowski

mecz grupowy

3
Marek Pyzik
1
Sławomir Rutkowski

mecz grupowy

3
Marek Pyzik
2
Tomasz Purwin

mecz grupowy

3
Krzysztof Tylski
2
Bartłomiej Truszewski

mecz grupowy

3
Arkadiusz Świtała
2
Krzysztof Tylski

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Krzysztof Tylski

mecz grupowy

3
Krzysztof Tylski
2
Paweł Wojtasik

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
2
Krzysztof Tylski

mecz grupowy

3
Bartłomiej Truszewski
0
Arkadiusz Świtała

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Bartłomiej Truszewski

mecz grupowy

3
Bartłomiej Truszewski
0
Paweł Wojtasik

mecz grupowy

3
Bartłomiej Truszewski
2
Dariusz Zaręba

mecz grupowy

3
Arkadiusz Świtała
1
Piotr Szablewski

mecz grupowy

3
Arkadiusz Świtała
1
Paweł Wojtasik

mecz grupowy

3
Arkadiusz Świtała
0
Dariusz Zaręba

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Paweł Wojtasik

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Dariusz Zaręba

mecz grupowy

3
Paweł Wojtasik
2
Dariusz Zaręba

mecz grupowy

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

Miejsce bitwy