maj 23 sob 2020

Turniej Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1

zakończony

Rozegrane mecze open 53

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Piotr Chrustowski 3:1 Jacek Kisiel
mecz turniejowy
Jacek Kisiel 3:2 Michał Żyliński
mecz turniejowy
Jarosław Okruch 2:0 Jacek Kisiel
mecz turniejowy
Mariusz (Max) Maksymiuk 3:2 Dominik Joński
mecz turniejowy
Henryk Kalicki 2:0 Iwona Sandecka
mecz turniejowy
Piotr Chrustowski 3:1 Henryk Kalicki
mecz turniejowy
Henryk Kalicki 3:1 Patryk Ślifirski
mecz turniejowy
Henryk Kalicki 2:1 Artur Manowski
mecz turniejowy
Henryk Kalicki 3:0 Andrzej Flomander
mecz turniejowy
Henryk Kalicki 2:1 Mariusz (Max) Maksymiuk
mecz turniejowy
Piotr Chrustowski 3:2 Iwona Sandecka
mecz turniejowy
Jacek Kisiel 2:0 Wojciech Wypyszyński
mecz turniejowy
Jarosław Okruch 2:0 Wojciech Wypyszyński
mecz turniejowy
Michał Popielczyk 2:1 Wojciech Wypyszyński
mecz turniejowy
Piotr Chrustowski 3:2 Jarosław Okruch
mecz turniejowy
Jacek Kisiel 2:0 Patryk Ślifirski
mecz turniejowy
Jarosław Okruch 2:0 Patryk Ślifirski
mecz turniejowy
Patryk Ślifirski 2:0 Wojciech Wypyszyński
mecz turniejowy
Patryk Ślifirski 3:1 Paweł Popielczyk
mecz turniejowy
Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Patryk Ślifirski
mecz turniejowy
Jarosław Okruch 3:0 Janusz Pawelski
mecz turniejowy
Piotr Chrustowski 2:1 Janusz Pawelski
mecz turniejowy
Janusz Pawelski 3:1 Artur Manowski
mecz turniejowy
Janusz Pawelski 2:1 Andrzej Flomander
mecz turniejowy
Dominik Matuszewski 2:0 Janusz Pawelski
mecz turniejowy
Artur Manowski 2:0 Iwona Sandecka
mecz turniejowy
Artur Manowski 2:0 Adrian Zaremba
mecz turniejowy
Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Artur Manowski
mecz turniejowy
Dominik Matuszewski 2:0 Artur Manowski
mecz turniejowy
Paweł Popielczyk 2:0 Jacek Kisiel
mecz turniejowy
Patryk Ślifirski 2:1 Paweł Popielczyk
mecz turniejowy
Piotr Chrustowski 2:0 Andrzej Flomander
mecz turniejowy
Paweł Popielczyk 2:0 Andrzej Flomander
mecz turniejowy
Jarosław Okruch 3:0 Adrian Zaremba
mecz turniejowy
Paweł Popielczyk 2:1 Adrian Zaremba
mecz turniejowy
Michał Żyliński 2:0 Adrian Zaremba
mecz turniejowy
Jarosław Okruch 3:2 Mariusz (Max) Maksymiuk
mecz turniejowy
Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Iwona Sandecka
mecz turniejowy
Dominik Matuszewski 2:0 Mariusz (Max) Maksymiuk
mecz turniejowy
Dominik Matuszewski 2:0 Jarosław Okruch
mecz turniejowy
Dominik Matuszewski 2:0 Henryk Kalicki
mecz turniejowy
Dominik Matuszewski 3:1 Wojciech Wypyszyński
mecz turniejowy
Dominik Matuszewski 2:1 Paweł Popielczyk
mecz turniejowy
Dominik Matuszewski 2:0 Adrian Zaremba
mecz turniejowy
Dominik Matuszewski 2:0 Michal Żylinski
mecz turniejowy
Michał Żyliński 2:1 Iwona Sandecka
mecz turniejowy
Patryk Ślifirski 2:1 Michał Żyliński
mecz turniejowy
Paweł Popielczyk 2:0 Michał Żyliński
mecz turniejowy
Piotr Chrustowski 2:0 Michał Popielczyk
mecz turniejowy
Janusz Pawelski 2:1 Michał Popielczyk
mecz turniejowy
Janusz Pawelski 2:1 Michał Popielczyk
mecz turniejowy
Michał Popielczyk 2:1 Andrzej Flomander
mecz turniejowy
Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Michał Popielczyk
mecz turniejowy