wrzesień 15 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 15 września 2017 - edycja zimowa

zakończony

Rozegrane mecze open 52

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Adam Dorsz 3:1 Krzysztof Sołtysiak
o 7-8 miejsce
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Łukasz Turlej 3:0 Krzysztof Sołtysiak
o 8 miejsce
Adam Dorsz 3:2 Jan Durakiewicz
o 9-12 miejsce
Adam Dorsz 3:1 Bartłomiej Truszewski
o 5-6 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Piotr Szablewski
16-tka
Adam Dorsz 3:0 Andrzej Piesio
o 13-16 miejsce
Andrzej Piesio 3:1 Antoni Buchalski
o 17-24 miejsce
Andrzej Piesio 3:1 Dawid Ziółkowski
o 16 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Andrzej Piesio
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Maciej Lewandowski
o 14 miejsce
Wiktor Ziemiański 3:0 Maciej Lewandowski
16-tka
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Piotr Szablewski
o 9-12 miejsce
Piotr Szablewski 3:2 Maciej Lewandowski
o 13-16 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Jan Durakiewicz
o 9-12 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Wiktor Ziemiański
o 10 miejsce
Zbigniew Perzyna 3:2 Andrzej Piotrowski
o 17-24 miejsce
Dawid Ziółkowski 3:2 Andrzej Piotrowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Dawid Ziółkowski
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Piotr Jusiński
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Jan Durakiewicz
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 3:2 Krzysztof Cudny
o 5-6 miejsce
Kamil Dębski 3:0 Ryszard Nowicki
półfinał
Ryszard Nowicki 3:0 Sylwester Wójcik
16-tka
Sylwester Wójcik 3:0 Zbigniew Perzyna
o 17-24 miejsce
Łukasz Turlej 3:2 Sylwester Wójcik
o 9-12 miejsce
Jan Durakiewicz 3:1 Andrzej Piotrowski
16-tka
Jan Durakiewicz 3:0 Sylwester Wójcik
o 12 miejsce
Zbigniew Perzyna 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 18 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Remigiusz Pigłowski
o 17-24 miejsce
Antoni Buchalski 3:1 Andrzej Piotrowski
o 22 miejsce
Remigiusz Pigłowski 3:2 Antoni Buchalski
o 17-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Łukasz Turlej
ćwierćfinał
Łukasz Turlej 3:0 Remigiusz Pigłowski
16-tka
Krzysztof Cudny 3:1 Łukasz Turlej
o 7-8 miejsce
Krzysztof Cudny 3:2 Wiktor Ziemiański
o 9-12 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Elżbieta Beziuk
o 17-24 miejsce
Kamil Dębski 3:1 Krzysztof Cudny
16-tka
Jacek Kisiel 3:1 Bartłomiej Truszewski
półfinał
Bartłomiej Truszewski 3:2 Andrzej Piesio
16-tka
Jacek Kisiel 3:0 Wiktor Ziemiański
ćwierćfinał
Wiktor Ziemiański 3:0 Sylwester Wójcik
o 9-12 miejsce
Zbigniew Perzyna 3:1 Elżbieta Beziuk
o 17-24 miejsce
Kamil Dębski 3:1 Krzysztof Sołtysiak
ćwierćfinał
Kamil Dębski 3:1 Jacek Kisiel
finał
Sylwester Wójcik 3:0 Dawid Ziółkowski
o 13-16 miejsce
Adam Dorsz 3:1 Remigiusz Pigłowski
o 17-24 miejsce
Elżbieta Beziuk 3:0 Remigiusz Pigłowski
o 20 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:0 Piotr Jusiński
o 21-24 miejsce
Elżbieta Beziuk 3:0 Piotr Jusiński
o 17-24 miejsce