czerwiec 06 sob 2020

Turniej Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3

zakończony
Wyniki

10

zawodników brało
udział

2

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 37 meczy

Miejsce W P
1. Mariusz (Max) Maksymiuk po raz 1 7 0
2. Henryk Kalicki po raz 1 7 3
3. Łukasz Błaszczyk po raz 1 5 3
4. Wojciech Wypyszyński po raz 1 4 4
5. Janusz Pawelski po raz 2 4 3
6. Andrzej Flomander po raz 1 4 4
7. Zygmunt WOJTIUK po raz 1 2 5
8. Michał Popielczyk po raz 1 2 5
9. Artur Manowski po raz 2 2 4
10. Iwona Sandecka po raz 1 0 6
2
Janusz Pawelski
1
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Janusz Pawelski
0
Henryk Kalicki

mecz turniejowy

2
Janusz Pawelski
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Łukasz Błaszczyk
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

2
Henryk Kalicki
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Andrzej Flomander
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Łukasz Błaszczyk
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Andrzej Flomander
1
Henryk Kalicki

mecz turniejowy

2
Henryk Kalicki
0
Łukasz Błaszczyk

mecz turniejowy

2
Łukasz Błaszczyk
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Artur Manowski

mecz turniejowy

2
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

2
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Zygmunt WOJTIUK

mecz turniejowy

2
Artur Manowski
1
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

2
Artur Manowski
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Zygmunt WOJTIUK
1
Artur Manowski

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Zygmunt WOJTIUK

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
1
Zygmunt WOJTIUK

mecz turniejowy

3
Zygmunt WOJTIUK
0
Henryk Kalicki

mecz turniejowy

3
Michał Popielczyk
1
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
1
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

3
Janusz Pawelski
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

3
Wojciech Wypyszyński
0
Artur Manowski

mecz turniejowy

3
Łukasz Błaszczyk
2
Zygmunt WOJTIUK

mecz turniejowy

3
Łukasz Błaszczyk
0
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Łukasz Błaszczyk

mecz turniejowy

3
Henryk Kalicki
0
Artur Manowski

mecz turniejowy

3
Andrzej Flomander
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

3
Andrzej Flomander
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

3
Henryk Kalicki
0
Zygmunt WOJTIUK

mecz turniejowy

3
Henryk Kalicki
1
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

3
Wojciech Wypyszyński
2
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

3
Henryk Kalicki
1
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

3
Henryk Kalicki
0
Łukasz Błaszczyk

mecz turniejowy

Kategorie
  1. 14:00 - open - 5 zł
Zapraszamy wszystkich pasjonatow dla ktorych warunki nie sa wyznacznikiem gry..

wpisowe 5zł
Miejsce bitwy