maj 30 sob 2020

Turniej Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2

zakończony
Wyniki

17

zawodników brało
udział

1

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 37 meczy

Miejsce W P
1. Dominik Matuszewski po raz 1 6 0
2. Piotr Chrustowski po raz 1 2 4
3. Mariusz (Max) Maksymiuk po raz 1 6 2
4. Patryk Ślifirski po raz 1 4 2
5. Janusz Pawelski po raz 1 1 3
6. Michał Popielczyk po raz 1 4 3
7. Henryk Kalicki po raz 1 2 3
8. Wojciech Wypyszyński po raz 1 5 2
9. Jarosław Okruch po raz 1 0 0
10. Paweł Popielczyk po raz 1 2 2
11. Andrzej Flomander po raz 1 1 4
12. Piotr Derecki po raz 1 4 2
13. Artur Manowski po raz 1 0 0
14. Michał Żyliński po raz 1 0 0
15. Jacek Kisiel po raz 1 0 0
16. Iwona Sandecka po raz 1 0 4
17. Adrian Zaremba po raz 1 0 0
. po raz 5
. po raz 1
2
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

2
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

2
Patryk Ślifirski
0
Henryk Kalicki

mecz turniejowy

2
Henryk Kalicki
1
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

2
Patryk Ślifirski
1
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

2
Piotr Derecki
1
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
1
Piotr Derecki

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
1
Rafał Położyński

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
1
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Dominik Matuszewski
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Andrzej Flomander
0
Rafał Położyński

mecz turniejowy

2
Dominik Matuszewski
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Dominik Matuszewski
0
Rafał Położyński

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Rafał Położyński

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
0
Piotr Derecki

mecz turniejowy

3
Henryk Kalicki
1
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

3
Wojciech Wypyszyński
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

3
Michał Popielczyk
1
Janusz Waszelewski

mecz turniejowy

3
Michał Popielczyk
1
Patryk Ślifirski

mecz turniejowy

3
Wojciech Wypyszyński
0
Paweł Popielczyk

mecz turniejowy

3
Dominik Matuszewski
0
Henryk Kalicki

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
1
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

3
Dominik Matuszewski
1
Mariusz (Max) Maksymiuk

mecz turniejowy

3
Wojciech Wypyszyński
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

3
Dominik Matuszewski
1
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

3
Piotr Derecki
0
Rafał Położyński

mecz turniejowy

3
Piotr Derecki
2
Henryk Kalicki

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

3
Patryk Ślifirski
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

3
Janusz Pawelski
1
Paweł Popielczyk

mecz turniejowy

3
Piotr Derecki
1
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

3
Patryk Ślifirski
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
1
Patryk Ślifirski

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

3
Wojciech Wypyszyński
1
Mariusz (Max) Maksymiuk

mecz turniejowy

Kategorie
  1. 14:00 - open - 5 zł
Zapraszamy wszystkich pasjonatow dla ktorych warunki nie sa wyznacznikiem gry..

wpisowe 5zł
Miejsce bitwy