sierpień 29 sob 2020

Turniej 9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

76

zawodników brało
udział

8

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

17

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 101 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 3 7 0
2. Krzysztof Cudny po raz 1 6 1
3. Dariusz Biernacki po raz 1 7 2
4. Jacek Malinowski po raz 1 6 3
5. Ireneusz Wróblewski po raz 2 5 2
6. Mirosław Kubisiak po raz 3 5 2
7. Stanisław Sadowski po raz 4 4 3
8. Wojciech Wachol po raz 1 3 4
9. Marcin Ostrowski po raz 1 4 2
10. Krzysztof Stępień po raz 1 4 2
11. Anh Tuan Truong po raz 1 4 3
12. Mieczysław Jarońko po raz 2 5 2
13. Zdzisław Orzechowski po raz 1 3 3
14. Zbigniew Perzyna po raz 3 4 2
15. Piotr Knapczyński po raz 1 2 3
16. Janusz Waszelewski po raz 2 2 3
17. Grzegorz Papis po raz 1 6 2
18. Wojciech Chrabąszcz po raz 2 4 4
19. Jacek Frątczak po raz 1 3 3
20. Krzysztof Pawlak po raz 1 2 4
21. Iwona Sandecka po raz 1 2 5
22. Zbigniew Antczak po raz 1 2 4
23. Krzysztof Kostoń po raz 1 1 4
24. Marek Pasieka po raz 1 2 3
25. Piotr Bajek po raz 1 1 4
26. Paweł Kałuski po raz 1 1 3
27. Małgorzata Rudnik po raz 1 0 4
28. Władysław Gohling po raz 1 1 3
29. Waldemar Śliwiński po raz 1 1 3
30. Janusz Mrowiński po raz 1 2 3
31. Adam Sitkiewicz po raz 1 2 2
32. Roman Bem po raz 1 0 4
33. Janusz Ćwikliński po raz 1 0 5
34. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 4
3
Waldemar Śliwiński
0
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
1
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
2
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
1
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
1
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
0
Jacek Malinowski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Paweł Kałuski

mecz grupowy

3
Paweł Kałuski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Dariusz Biernacki
0
Paweł Kałuski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Dariusz Biernacki

mecz grupowy

3
Dariusz Biernacki
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Ireneusz Wróblewski
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Ireneusz Wróblewski
1
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
1
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

9
Adam Sitkiewicz
3
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Ireneusz Wróblewski
2
Adam Sitkiewicz

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
2
Roman Bem

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Jacek Frątczak

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
1
Jacek Frątczak

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
2
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
0
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Piotr Bajek
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
1
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
0
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
1
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
1
Anh Tuan Truong

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
0
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
2
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
2
Dariusz Biernacki

16-tka

3
Mieczysław Jarońko
1
Zdzisław Orzechowski

16-tka

3
Krzysztof Stępień
1
Piotr Knapczyński

16-tka

3
Ireneusz Wróblewski
1
Stanisław Sadowski

16-tka

3
Marcin Ostrowski
1
Wojciech Wachol

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Janusz Waszelewski

16-tka

3
Anh Tuan Truong
1
Zbigniew Perzyna

16-tka

3
Mirosław Kubisiak
0
Jacek Malinowski

16-tka

3
Krzysztof Cudny
0
Mieczysław Jarońko

ćwierćfinał

3
Ireneusz Wróblewski
2
Krzysztof Stępień

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
0
Marcin Ostrowski

ćwierćfinał

3
Mirosław Kubisiak
0
Anh Tuan Truong

ćwierćfinał

3
Krzysztof Cudny
0
Ireneusz Wróblewski

półfinał

3
Paweł Michalski
1
Mirosław Kubisiak

półfinał

3
Paweł Michalski
1
Krzysztof Cudny

finał

3
Jacek Malinowski
1
Zbigniew Perzyna

przegrani o 8

3
Wojciech Wachol
0
Janusz Waszelewski

przegrani o 8

3
Stanisław Sadowski
0
Piotr Knapczyński

przegrani o 8

3
Dariusz Biernacki
0
Zdzisław Orzechowski

przegrani o 8

3
Jacek Malinowski
1
Krzysztof Stępień

przegrani o 8

3
Wojciech Wachol
1
Mieczysław Jarońko

przegrani o 8

3
Stanisław Sadowski
1
Anh Tuan Truong

przegrani o 8

3
Dariusz Biernacki
0
Marcin Ostrowski

przegrani o 8

3
Jacek Malinowski
0
Wojciech Wachol

przegrani o 4

3
Dariusz Biernacki
0
Stanisław Sadowski

przegrani o 4

3
Jacek Malinowski
0
Mirosław Kubisiak

przegrani o 4

3
Dariusz Biernacki
1
Ireneusz Wróblewski

przegrani o 4

3
Dariusz Biernacki
2
Jacek Malinowski

mecz o 3 miejsce

3
Wojciech Chrabąszcz
0
Janusz Ćwikliński

druga runda pocieszenia

3
Iwona Sandecka
0
Joanna Ozimkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Wojciech Chrabąszcz
2
Paweł Kałuski

runda pocieszenia gra o 16

3
Zbigniew Antczak
1
Janusz Mrowiński

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Pasieka
1
Roman Bem

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Pawlak
2
Władysław Gohling

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Kostoń
2
Adam Sitkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Jacek Frątczak
2
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia gra o 16

3
Grzegorz Papis
0
Piotr Bajek

runda pocieszenia gra o 16

3
Iwona Sandecka
2
Waldemar Śliwiński

runda pocieszenia gra o 16

3
Wojciech Chrabąszcz
2
Zbigniew Antczak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Pawlak
2
Marek Pasieka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Jacek Frątczak
2
Krzysztof Kostoń

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Grzegorz Papis
0
Iwona Sandecka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Wojciech Chrabąszcz
1
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia półfinał

3
Grzegorz Papis
0
Jacek Frątczak

runda pocieszenia półfinał

3
Grzegorz Papis
1
Wojciech Chrabąszcz

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 31 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Reinhold Utri po raz 1 5 0
2. Dariusz Biernacki po raz 1 5 1
3. Leszek Pęda po raz 1 5 2
4. Zdzisław Orzechowski po raz 2 3 3
5. Grzegorz Papis po raz 2 2 3
6. Mirosław Kubisiak po raz 1 3 2
7. Małgorzata Rudnik po raz 2 3 2
8. Piotr Bajek po raz 2 2 3
9. Jarosław Niewiadomski po raz 1 1 4
10. Karol Zychowicz po raz 2 1 4
11. Jacek Frątczak po raz 1 0 4
12. Stanisław Sadowski po raz 1 1 3
3
Grzegorz Papis
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
1
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Piotr Bajek
2
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Dariusz Biernacki
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Dariusz Biernacki
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Jacek Frątczak

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
1
Jacek Frątczak

mecz grupowy

3
Dariusz Biernacki
0
Jacek Frątczak

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
2
Zdzisław Orzechowski

ćwierćfinał

3
Dariusz Biernacki
2
Grzegorz Papis

ćwierćfinał

3
Reinhold Utri
0
Leszek Pęda

półfinał

3
Dariusz Biernacki
0
Mirosław Kubisiak

półfinał

3
Reinhold Utri
0
Dariusz Biernacki

finał

3
Zdzisław Orzechowski
0
Mirosław Kubisiak

przegrani o 4

3
Leszek Pęda
1
Grzegorz Papis

przegrani o 4

3
Leszek Pęda
0
Zdzisław Orzechowski

mecz o 3 miejsce

3
Jarosław Niewiadomski
0
Jacek Frątczak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Karol Zychowicz
0
Stanisław Sadowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Małgorzata Rudnik
0
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia półfinał

3
Piotr Bajek
0
Karol Zychowicz

runda pocieszenia półfinał

3
Małgorzata Rudnik
0
Piotr Bajek

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 89 meczy

Miejsce W P
1. Mateusz Sakowicz po raz 2 7 0
2. Sławomir Rutkowski po raz 1 6 1
3. Krzysztof Wroniewski po raz 1 7 1
4. Ocipka Dominik po raz 1 6 3
5. Kamil Rebman po raz 1 6 3
6. Katarzyna Kozanowska po raz 1 4 3
7. Szymon Sakowicz po raz 1 4 3
8. Jarosław Menich po raz 1 4 3
9. Paweł Kusiak po raz 2 3 3
10. Grzegorz Sieczak po raz 1 2 3
11. Tomasz Gryziak po raz 1 4 2
12. Piotr Derecki po raz 1 2 3
13. Piotr Karpienia po raz 3 2 3
14. Cezary Kaczmarczyk po raz 1 3 3
15. Mateusz Kozanowski po raz 1 5 2
16. Marcin Kuczkowski po raz 1 4 4
17. Piotr Gradek po raz 1 4 2
18. Krystian Spilaszek po raz 1 3 4
19. Marek Słomkowski po raz 1 3 3
20. Adrian Borowski po raz 2 2 3
21. Gurgas Sławomir po raz 1 2 3
22. Krzysztof Molenda po raz 1 1 4
23. Dawid Kociszewski po raz 1 0 4
24. Maksymilian Milewski po raz 1 0 5
25. Dariusz Zaręba po raz 1 1 4
26. Margarita Kulnis po raz 1 1 3
27. Karl Wennberg po raz 1 1 4
28. Karol Wiśniewski po raz 1 0 4
29. Jakub Bubel po raz 1 0 4
30. Mateusz Lustyk po raz 1 2 2
3
Marek Słomkowski
1
Krystian Spilaszek

mecz grupowy

3
Krystian Spilaszek
0
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Tomasz Gryziak
1
Krystian Spilaszek

mecz grupowy

3
Tomasz Gryziak
1
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Tomasz Gryziak
0
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Cezary Kaczmarczyk
1
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Cezary Kaczmarczyk
1
Krystian Spilaszek

mecz grupowy

3
Tomasz Gryziak
1
Cezary Kaczmarczyk

mecz grupowy

3
Cezary Kaczmarczyk
0
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Dariusz Zaręba

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
1
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Marcin Kuczkowski
1
Dariusz Zaręba

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
2
Kamil Rebman

mecz grupowy

3
Kamil Rebman
1
Dariusz Zaręba

mecz grupowy

3
Kamil Rebman
2
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
1
Karl Wennberg

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Karl Wennberg

mecz grupowy

3
Kamil Rebman
1
Karl Wennberg

mecz grupowy

3
Karl Wennberg
2
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Jakub Bubel

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Jakub Bubel

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Margarita Kulnis

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Margarita Kulnis

mecz grupowy

3
Margarita Kulnis
0
Jakub Bubel

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
1
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Paweł Kusiak

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
1
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
1
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
1
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Grzegorz Sieczak
2
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
0
Grzegorz Sieczak

mecz grupowy

3
Gurgas Sławomir
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
0
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Grzegorz Sieczak
2
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Mateusz Lustyk
2
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Katarzyna Kozanowska
1
Mateusz Lustyk

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Katarzyna Kozanowska

mecz grupowy

3
Mateusz Lustyk
2
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Katarzyna Kozanowska
0
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Ocipka Dominik
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Mateusz Kozanowski
2
Ocipka Dominik

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
1
Mateusz Kozanowski

mecz grupowy

3
Ocipka Dominik
0
Piotr Derecki

mecz grupowy

3
Piotr Derecki
1
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Piotr Derecki
0
Mateusz Kozanowski

mecz grupowy

3
Katarzyna Kozanowska
0
Piotr Derecki

16-tka

3
Mateusz Sakowicz
0
Piotr Karpienia

16-tka

3
Kamil Rebman
1
Paweł Kusiak

16-tka

3
Sławomir Rutkowski
1
Cezary Kaczmarczyk

16-tka

3
Jarosław Menich
2
Szymon Sakowicz

16-tka

3
Ocipka Dominik
0
Grzegorz Sieczak

16-tka

3
Katarzyna Kozanowska
2
Tomasz Gryziak

ćwierćfinał

3
Mateusz Sakowicz
1
Kamil Rebman

ćwierćfinał

3
Sławomir Rutkowski
0
Jarosław Menich

ćwierćfinał

3
Krzysztof Wroniewski
1
Ocipka Dominik

ćwierćfinał

3
Mateusz Sakowicz
2
Katarzyna Kozanowska

półfinał

3
Sławomir Rutkowski
1
Krzysztof Wroniewski

półfinał

3
Mateusz Sakowicz
0
Sławomir Rutkowski

finał

3
Szymon Sakowicz
2
Cezary Kaczmarczyk

przegrani o 8

3
Paweł Kusiak
1
Piotr Karpienia

przegrani o 8

3
Kamil Rebman
0
Grzegorz Sieczak

przegrani o 8

3
Szymon Sakowicz
1
Tomasz Gryziak

przegrani o 8

3
Ocipka Dominik
0
Paweł Kusiak

przegrani o 8

3
Jarosław Menich
1
Piotr Derecki

przegrani o 8

3
Kamil Rebman
2
Szymon Sakowicz

przegrani o 4

3
Ocipka Dominik
2
Jarosław Menich

przegrani o 4

3
Krzysztof Wroniewski
1
Kamil Rebman

przegrani o 4

3
Ocipka Dominik
0
Katarzyna Kozanowska

przegrani o 4

3
Krzysztof Wroniewski
2
Ocipka Dominik

mecz o 3 miejsce

3
Marek Słomkowski
2
Karl Wennberg

runda pocieszenia gra o 16

3
Mateusz Kozanowski
0
Dawid Kociszewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Gurgas Sławomir
0
Jakub Bubel

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Gradek
1
Dariusz Zaręba

runda pocieszenia gra o 16

3
Krystian Spilaszek
0
Margarita Kulnis

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Molenda
1
Mateusz Lustyk

runda pocieszenia gra o 16

3
Adrian Borowski
1
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Marcin Kuczkowski
1
Maksymilian Milewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Mateusz Kozanowski
2
Marek Słomkowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Gradek
0
Gurgas Sławomir

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krystian Spilaszek
1
Krzysztof Molenda

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marcin Kuczkowski
1
Adrian Borowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Mateusz Kozanowski
0
Piotr Gradek

runda pocieszenia półfinał

3
Marcin Kuczkowski
1
Krystian Spilaszek

runda pocieszenia półfinał

3
Mateusz Kozanowski
1
Marcin Kuczkowski

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

Zapisy do godzin , również sms :
9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1971-1980
11.30 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1961-1970 i starsi .
15.00 – open { wszyscy chętni } .


Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie !

Turnie zostanie rozegrany na 8 stołach !

Terminy następnych turniejów :
11, 18, 25 lipiec

1, 8, 15, 22, 29 sierpień 2020 r.

Miejsce bitwy