lipiec 18 sob 2020

Turniej 3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

64

zawodników brało
udział

7

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

22

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 96 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Brylak Włodzimierz po raz 2 7 0
2. Marek Michalski po raz 2 6 1
3. Waldemar Śliwiński po raz 1 7 2
4. Sylwester Wójcik po raz 2 6 2
5. Jacek Malinowski po raz 1 5 2
6. Grzegorz Papis po raz 1 5 3
7. Mariusz Sałuda po raz 1 4 3
8. Janusz Waszelewski po raz 1 5 2
9. Tomasz Wronowski po raz 1 3 3
10. Stanisław Sadowski po raz 2 3 3
11. Wojciech Ratyński po raz 1 4 3
12. Krzysztof Stępień po raz 1 4 2
13. Dariusz Radej po raz 1 3 3
14. Adam Sitkiewicz po raz 1 2 3
15. Zdzisław Orzechowski po raz 1 2 3
16. Vołkovs Aleksander po raz 1 2 3
17. Maciej Lewandowski po raz 1 7 1
18. Marek Gałązka po raz 1 3 4
19. Mieczysław Jarońko po raz 1 3 3
20. Maciej Pigoń po raz 1 3 5
21. Krzysztof Pawlak po raz 1 2 3
22. Piotr Knapczyński po raz 1 2 3
23. Wojciech Cieślicki po raz 1 2 3
24. Sławomir Kowal po raz 1 2 3
25. Janusz Ćwikliński po raz 1 0 4
26. Małgorzata Rudnik po raz 1 1 3
27. Zbigniew Perzyna po raz 1 0 4
28. Roman Bem po raz 1 1 3
29. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 4
30. Kazimierz Drabot po raz 1 0 4
31. Władysław Gohling po raz 1 1 3
32. Leszek Pęda po raz 1 1 4
33. Iwona Sandecka po raz 1 0 4
3
Marek Michalski
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Marek Michalski
1
Vołkovs Aleksander

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Marek Michalski
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
1
Roman Bem

mecz grupowy

3
Roman Bem
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
1
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
2
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
1
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Mariusz Sałuda
2
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Mariusz Sałuda

mecz grupowy

3
Mariusz Sałuda
1
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
2
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
1
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
1
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
2
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Adam Sitkiewicz

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
0
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
0
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
2
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Sławomir Kowal
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
1
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
2
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Maciej Lewandowski
2
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
2
Maciej Lewandowski

mecz grupowy

3
Maciej Lewandowski
2
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
2
Dariusz Radej

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
1
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Maciej Lewandowski
2
Wojciech Ratyński

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Marek Michalski
0
Waldemar Śliwiński

16-tka

3
Grzegorz Papis
1
Dariusz Radej

16-tka

3
Jacek Malinowski
1
Zdzisław Orzechowski

16-tka

3
Krzysztof Stępień
0
Mariusz Sałuda

16-tka

3
Sylwester Wójcik
0
Stanisław Sadowski

16-tka

3
Tomasz Wronowski
2
Adam Sitkiewicz

16-tka

3
Wojciech Ratyński
0
Janusz Waszelewski

16-tka

3
Brylak Włodzimierz
2
Vołkovs Aleksander

16-tka

3
Marek Michalski
1
Grzegorz Papis

ćwierćfinał

3
Jacek Malinowski
2
Krzysztof Stępień

ćwierćfinał

3
Sylwester Wójcik
0
Tomasz Wronowski

ćwierćfinał

3
Brylak Włodzimierz
1
Wojciech Ratyński

ćwierćfinał

3
Marek Michalski
2
Jacek Malinowski

półfinał

3
Brylak Włodzimierz
1
Sylwester Wójcik

półfinał

3
Brylak Włodzimierz
2
Marek Michalski

finał

3
Janusz Waszelewski
0
Vołkovs Aleksander

przegrani o 8

3
Stanisław Sadowski
0
Adam Sitkiewicz

przegrani o 8

3
Mariusz Sałuda
1
Zdzisław Orzechowski

przegrani o 8

3
Waldemar Śliwiński
0
Dariusz Radej

przegrani o 8

3
Janusz Waszelewski
0
Krzysztof Stępień

przegrani o 8

3
Grzegorz Papis
1
Stanisław Sadowski

przegrani o 8

3
Mariusz Sałuda
0
Wojciech Ratyński

przegrani o 8

3
Waldemar Śliwiński
0
Tomasz Wronowski

przegrani o 8

3
Grzegorz Papis
0
Janusz Waszelewski

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
0
Mariusz Sałuda

przegrani o 4

3
Sylwester Wójcik
1
Grzegorz Papis

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
0
Jacek Malinowski

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
1
Sylwester Wójcik

mecz o 3 miejsce

3
Maciej Pigoń
0
Iwona Sandecka

druga runda pocieszenia

3
Maciej Pigoń
0
Roman Bem

runda pocieszenia gra o 16

3
Sławomir Kowal
0
Leszek Pęda

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Gałązka
1
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Knapczyński
0
Kazimierz Drabot

runda pocieszenia gra o 16

3
Mieczysław Jarońko
0
Zbigniew Perzyna

runda pocieszenia gra o 16

3
Wojciech Cieślicki
1
Władysław Gohling

runda pocieszenia gra o 16

3
Maciej Lewandowski
0
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Pawlak
0
Joanna Ozimkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Maciej Pigoń
1
Sławomir Kowal

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Gałązka
0
Piotr Knapczyński

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Mieczysław Jarońko
0
Wojciech Cieślicki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Maciej Lewandowski
0
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Gałązka
1
Maciej Pigoń

runda pocieszenia półfinał

3
Maciej Lewandowski
0
Mieczysław Jarońko

runda pocieszenia półfinał

3
Maciej Lewandowski
1
Marek Gałązka

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 31 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Waldemar Śliwiński po raz 1 6 0
2. Oleg Usenko po raz 1 4 1
3. Małgorzata Rudnik po raz 1 5 2
4. Mirosław Kubisiak po raz 1 3 3
5. Grzegorz Papis po raz 1 2 3
6. Stanisław Sadowski po raz 1 3 2
7. Zdzisław Orzechowski po raz 1 4 2
8. Jarosław Niewiadomski po raz 2 2 3
9. Maciej Pigoń po raz 1 1 3
10. Kazimierz Drabot po raz 1 1 4
11. Karol Zychowicz po raz 1 0 4
12. Mariola Kornacka po raz 1 0 4
3
Grzegorz Papis
2
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Jarosław Niewiadomski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Oleg Usenko
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Oleg Usenko
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Oleg Usenko
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
2
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
1
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
1
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
1
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Mirosław Kubisiak

ćwierćfinał

3
Waldemar Śliwiński
1
Grzegorz Papis

ćwierćfinał

3
Oleg Usenko
1
Małgorzata Rudnik

półfinał

3
Waldemar Śliwiński
0
Stanisław Sadowski

półfinał

3
Waldemar Śliwiński
1
Oleg Usenko

finał

3
Mirosław Kubisiak
0
Stanisław Sadowski

przegrani o 4

3
Małgorzata Rudnik
2
Grzegorz Papis

przegrani o 4

3
Małgorzata Rudnik
1
Mirosław Kubisiak

mecz o 3 miejsce

3
Kazimierz Drabot
2
Mariola Kornacka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Zdzisław Orzechowski
0
Karol Zychowicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Jarosław Niewiadomski
0
Kazimierz Drabot

runda pocieszenia półfinał

3
Zdzisław Orzechowski
0
Maciej Pigoń

runda pocieszenia półfinał

3
Zdzisław Orzechowski
2
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 58 meczy

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 2 7 0
2. Paweł Kusiak po raz 1 5 2
3. Przemysław Przesmycki po raz 1 7 1
4. Waldemar Bartolik po raz 1 4 3
5. Dariusz Zaręba po raz 1 4 2
6. Maciej Jar po raz 1 4 3
7. Dominik Joński po raz 1 4 2
8. Piotr Karpienia po raz 2 3 3
9. Bartłomiej Truszewski po raz 1 5 2
10. Marek Słomkowski po raz 1 3 4
11. Tomasz Słodziński po raz 1 2 3
12. Damian Kwapisz po raz 1 3 3
13. Kazimierz Drabot po raz 1 2 4
14. Krzysztof Baradziej po raz 1 2 3
15. Stanisław Janiszewski po raz 1 2 4
16. Borewicz Monika po raz 1 1 4
17. Adrian Borowski po raz 1 0 5
18. Miłosz Zaręba po raz 1 0 5
19. Adrian Kornecki po raz 1 0 5
3
Dariusz Zaręba
0
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
2
Tomasz Słodziński

mecz grupowy

3
Tomasz Słodziński
1
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
0
Waldemar Bartolik

mecz grupowy

3
Waldemar Bartolik
0
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Waldemar Bartolik
1
Tomasz Słodziński

mecz grupowy

3
Krzysztof Baradziej
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Stanisław Janiszewski
1
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Krzysztof Baradziej
0
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
2
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Przemysław Przesmycki
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Przemysław Przesmycki
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Przemysław Przesmycki
0
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Przemysław Przesmycki
0
Paweł Kusiak

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Maciej Jar

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Adrian Kornecki

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Adrian Kornecki

mecz grupowy

3
Maciej Jar
1
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
0
Adrian Kornecki

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
1
Damian Kwapisz

mecz grupowy

3
Maciej Jar
1
Damian Kwapisz

mecz grupowy

3
Damian Kwapisz
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Damian Kwapisz
0
Adrian Kornecki

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Bartłomiej Truszewski
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
1
Bartłomiej Truszewski

mecz grupowy

3
Borewicz Monika
1
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Borewicz Monika

mecz grupowy

3
Bartłomiej Truszewski
1
Borewicz Monika

mecz grupowy

3
Dominik Joński
2
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Dominik Joński
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Dominik Joński
0
Borewicz Monika

mecz grupowy

3
Dominik Joński
0
Bartłomiej Truszewski

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
1
Dariusz Zaręba

ćwierćfinał

3
Maciej Jar
2
Dominik Joński

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
0
Piotr Karpienia

ćwierćfinał

3
Przemysław Przesmycki
0
Waldemar Bartolik

ćwierćfinał

3
Paweł Kusiak
1
Maciej Jar

półfinał

3
Paweł Michalski
2
Przemysław Przesmycki

półfinał

3
Paweł Michalski
0
Paweł Kusiak

finał

3
Dariusz Zaręba
0
Dominik Joński

przegrani o 4

3
Waldemar Bartolik
2
Piotr Karpienia

przegrani o 4

3
Przemysław Przesmycki
1
Dariusz Zaręba

przegrani o 4

3
Waldemar Bartolik
0
Maciej Jar

przegrani o 4

3
Przemysław Przesmycki
1
Waldemar Bartolik

mecz o 3 miejsce

3
Marek Słomkowski
2
Adrian Borowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Kazimierz Drabot
0
Miłosz Zaręba

runda pocieszenia gra o 16

3
Stanisław Janiszewski
0
Adrian Kornecki

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Słomkowski
0
Krzysztof Baradziej

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Damian Kwapisz
0
Borewicz Monika

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Bartłomiej Truszewski
1
Kazimierz Drabot

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Tomasz Słodziński
1
Stanisław Janiszewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Słomkowski
2
Damian Kwapisz

runda pocieszenia półfinał

3
Bartłomiej Truszewski
0
Tomasz Słodziński

runda pocieszenia półfinał

3
Bartłomiej Truszewski
0
Marek Słomkowski

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

4.07.2020 – odbędzie się 1 letnie Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym sezonu
Zapisy do godzin , również sms :
9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1971-1980
11.30 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1961-1970 i starsi .
15.00 – open { wszyscy chętni } .


Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie !

Turnie zostanie rozegrany na 8 stołach !

Terminy następnych turniejów :
11, 18, 25 lipiec

1, 8, 15, 22, 29 sierpień 2020 r.

Miejsce bitwy