lipiec 04 sob 2020

Turniej 1 letnie Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony
Wyniki

44

zawodników brało
udział

8

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

44

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 65 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Marek Michalski po raz 1 7 0
2. Mariusz Łysiak po raz 1 6 2
3. Brylak Włodzimierz po raz 1 6 1
4. Sylwester Wójcik po raz 1 6 2
5. Małgorzata Rudnik po raz 1 4 3
6. Tomasz Plichta po raz 1 3 3
7. Stanisław Sadowski po raz 1 4 2
8. Marek Gałązka po raz 1 3 3
9. Grzegorz Papis po raz 1 1 4
10. Mirosław Kubisiak po raz 1 3 3
11. Bogdan Jurkowski po raz 1 6 2
12. Mieczysław Jarońko po raz 1 3 4
13. Iwona Sandecka po raz 1 2 5
14. Zbigniew Perzyna po raz 1 3 3
15. Sławomir Ozimek po raz 1 2 3
16. Piotr Knapczyński po raz 1 1 3
17. Janusz Waszelewski po raz 1 1 3
18. Zdzisław Orzechowski po raz 1 2 4
19. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 4
20. Leszek Pęda po raz 1 0 5
21. Vołkovs Aleksander po raz 1 1 3
22. Roman Bem po raz 1 1 3
3
Mariusz Łysiak
2
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Marek Michalski
0
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Marek Michalski
0
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Marek Michalski
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Sławomir Ozimek

mecz grupowy

3
Sławomir Ozimek
0
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Marek Michalski
0
Sławomir Ozimek

mecz grupowy

3
Sławomir Ozimek
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
1
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
1
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
2
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Bogdan Jurkowski
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Bogdan Jurkowski
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
2
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
2
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Roman Bem
2
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Roman Bem

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
1
Roman Bem

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Tomasz Plichta

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
2
Vołkovs Aleksander

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Vołkovs Aleksander

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Mirosław Kubisiak

16-tka

3
Mariusz Łysiak
0
Grzegorz Papis

16-tka

3
Marek Michalski
1
Marek Gałązka

ćwierćfinał

3
Brylak Włodzimierz
0
Sylwester Wójcik

ćwierćfinał

3
Tomasz Plichta
0
Stanisław Sadowski

ćwierćfinał

3
Mariusz Łysiak
1
Małgorzata Rudnik

ćwierćfinał

3
Marek Michalski
2
Brylak Włodzimierz

półfinał

3
Mariusz Łysiak
2
Tomasz Plichta

półfinał

3
Marek Michalski
0
Mariusz Łysiak

finał

3
Sylwester Wójcik
1
Grzegorz Papis

przegrani o 8

3
Stanisław Sadowski
1
Mirosław Kubisiak

przegrani o 8

3
Sylwester Wójcik
0
Marek Gałązka

przegrani o 4

3
Małgorzata Rudnik
2
Stanisław Sadowski

przegrani o 4

3
Sylwester Wójcik
2
Tomasz Plichta

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
0
Małgorzata Rudnik

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
2
Sylwester Wójcik

mecz o 3 miejsce

3
Bogdan Jurkowski
0
Joanna Ozimkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Iwona Sandecka
0
Vołkovs Aleksander

runda pocieszenia gra o 16

3
Mieczysław Jarońko
0
Leszek Pęda

runda pocieszenia gra o 16

3
Zdzisław Orzechowski
1
Roman Bem

runda pocieszenia gra o 16

3
Bogdan Jurkowski
2
Sławomir Ozimek

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Iwona Sandecka
0
Janusz Waszelewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Mieczysław Jarońko
1
Piotr Knapczyński

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Zbigniew Perzyna
1
Zdzisław Orzechowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Bogdan Jurkowski
1
Iwona Sandecka

runda pocieszenia półfinał

3
Mieczysław Jarońko
1
Zbigniew Perzyna

runda pocieszenia półfinał

3
Bogdan Jurkowski
1
Mieczysław Jarońko

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 29 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Grzegorz Papis po raz 1 6 0
2. Mirosław Kubisiak po raz 1 5 1
3. Zdzisław Orzechowski po raz 1 4 2
4. Stanisław Sadowski po raz 1 2 4
5. Bogdan Jurkowski po raz 1 5 2
6. Małgorzata Rudnik po raz 1 3 3
7. Sławomir Ozimek po raz 1 2 3
8. Jarosław Niewiadomski po raz 1 2 4
9. Sławomir Kowal po raz 1 0 5
10. Karol Zychowicz po raz 1 0 5
3
Mirosław Kubisiak
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
2
Sławomir Ozimek

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Sławomir Ozimek

mecz grupowy

3
Sławomir Ozimek
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Sławomir Ozimek
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Jarosław Niewiadomski
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
1
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
2
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Bogdan Jurkowski
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Bogdan Jurkowski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Stanisław Sadowski

półfinał

3
Grzegorz Papis
0
Zdzisław Orzechowski

półfinał

3
Grzegorz Papis
0
Mirosław Kubisiak

finał

3
Zdzisław Orzechowski
0
Stanisław Sadowski

mecz o 3 miejsce

3
Jarosław Niewiadomski
2
Karol Zychowicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Bogdan Jurkowski
0
Sławomir Kowal

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Małgorzata Rudnik
0
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia półfinał

3
Bogdan Jurkowski
2
Sławomir Ozimek

runda pocieszenia półfinał

3
Bogdan Jurkowski
2
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 31 meczy

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 1 5 0
2. Krzysztof Cudny po raz 1 4 2
3. Tomasz Plichta po raz 1 5 1
4. Marek Słomkowski po raz 1 4 2
5. Szymon Sakowicz po raz 1 2 3
6. Krzysztof Kostoń po raz 1 2 4
7. Krzysztof Baradziej po raz 1 3 3
8. Piotr Karpienia po raz 1 3 3
9. Adrian Borowski po raz 1 1 3
10. Damian Zych po raz 1 1 3
11. Łukasz Gregorczyk po raz 1 1 3
12. Dariusz Szlagor po raz 1 0 4
3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Cudny

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
0
Dariusz Szlagor

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Dariusz Szlagor

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
1
Dariusz Szlagor

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
2
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Damian Zych
2
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Damian Zych

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Damian Zych

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Łukasz Gregorczyk
1
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
2
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Szymon Sakowicz

ćwierćfinał

3
Krzysztof Cudny
1
Marek Słomkowski

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Kostoń

półfinał

3
Krzysztof Cudny
2
Tomasz Plichta

półfinał

3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Cudny

finał

3
Tomasz Plichta
0
Szymon Sakowicz

przegrani o 4

3
Marek Słomkowski
0
Krzysztof Kostoń

przegrani o 4

3
Tomasz Plichta
1
Marek Słomkowski

mecz o 3 miejsce

3
Krzysztof Baradziej
1
Łukasz Gregorczyk

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Karpienia
0
Dariusz Szlagor

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Baradziej
1
Adrian Borowski

runda pocieszenia półfinał

3
Piotr Karpienia
1
Damian Zych

runda pocieszenia półfinał

3
Krzysztof Baradziej
2
Piotr Karpienia

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

4.07.2020 – odbędzie się 1 letnie Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym sezonu
Zapisy do godzin , również sms :
9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1971-1980
11.30 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1961-1970 i starsi .
15.00 – open { wszyscy chętni } .


Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie !

Turnie zostanie rozegrany na 8 stołach !

Terminy następnych turniejów :
11, 18, 25 lipiec

1, 8, 15, 22, 29 sierpień 2020 r.

Miejsce bitwy