Jan Połeć

Rankingi zawodnika w sezonach 21

Ranking Nazwa sezonu
  77 miejsce Grand Prix amatorów - Targówek Ossowskiego (Sezon 2023/2024) - open - (Open amatorzy)
  27 miejsce Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa sezon 2023/2024 - open
  13 miejsce Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2023/2024 - open
   8 miejsce Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2023/2024 - amator - (do 4 ligi)
   5 miejsce Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa. Cykl zawodów LATO 2023 - open
  52 miejsce Piątkowe PIaseczno edycja 2 - 2023 - open
  30 miejsce Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa 2022/2023 - open
  33 miejsce Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym w nowym sezonie 2022/2023 - open
  29 miejsce Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym w nowym sezonie 2022/2023 - amator - (do 4 ligi)
  58 miejsce Turnieje letnie w Łomnie wakacje 2022 - open
  13 miejsce Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa. - lato 2022 - open
   1 miejsce Szczęki Cup - sezon 2022 - open - (Open)
  23 miejsce Cykl turniejów w tenisie stołowym w Parku Kultury w Powsinie sezon 2022 - open
  12 miejsce Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2022 - open
   8 miejsce Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2022 - amator - (do 4 ligi)
  32 miejsce Grand Prix Konstancina-Jeziorny - sezon 2021/2022 - open
  13 miejsce Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa 2021/2022 - open
   2 miejsce Szczęki Cup 2021 - open - (OPEN)
  24 miejsce Cykl turniejów w tenisie stołowym w Parku Kultury w Powsinie 2021 - open
  16 miejsce II BTTS im.Zygmunta Wojtiuka 2021 - open
  17 miejsce Szczęki Cup Summer 2020 - open

Rozegrane mecze 560

Zawodnik - Zawodnik
Jan Połeć H2H 2:3 Miłosz Wójcicki
2024-06-29 przegrani o 4 open 44 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Murasicki Igor
2024-06-29 półfinał open 44 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Chubai Michailo
2024-06-29 ćwierćfinał open 44 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Oliwier Panasiuk
2024-06-29 16-tka open 44 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Patryk Ustymowicz
2024-06-29 mecz grupowy open 44 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Yevhenii Baluta
2024-06-29 mecz grupowy open 44 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Katarzyna Kozanowska
2024-06-29 mecz grupowy open 44 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Natalia Shynkovenko
2024-06-22 mecz o 3 miejsce open 43 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Przemysław Stachula
2024-06-22 przegrani o 4 open 43 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Krzysztof Sołtysiak
2024-06-22 półfinał open 43 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Marcin Gałązka
2024-06-22 ćwierćfinał open 43 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Babiichuk Anatolii
2024-06-22 mecz grupowy open 43 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Koleda Dmytri
2024-06-22 mecz grupowy open 43 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Jasiczek
2024-06-22 mecz grupowy open 43 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Murasicki Igor
2024-04-20 półfinał open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Mirosław Szmagliński
2024-04-20 przegrani o 4 open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Marcin Gałązka
2024-04-20 ćwierćfinał open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Grzelecki
2024-04-20 mecz grupowy open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Mirosław Szmagliński
2024-04-20 mecz grupowy open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Karpenko Volodymyr
2024-04-20 mecz grupowy open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Szymon Sakowicz
2024-04-20 16-tka open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Kozieradzki Bartek
2024-02-24 mecz grupowy open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Jan Bodasiński
2024-02-24 finał open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Paweł Michalski
2024-02-24 półfinał open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Bartłomiej Truszewski
2024-02-24 ćwierćfinał open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Maciej Pieńkosz
2024-02-24 16-tka open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Marcin Stacha
2024-02-24 pierwsza runda open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Przemysław Stachula
2024-02-24 mecz grupowy open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Wolniewicz Jakub
2024-02-24 mecz grupowy open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Brylak Włodzimierz
2024-01-07 mecz turniejowy inna GP Komorowa...
Jan Połeć H2H 3:0 Tomasz Polakowski
2024-01-07 mecz turniejowy inna GP Komorowa...
Jan Połeć H2H 3:0 Rafał Szlezak
2024-01-07 mecz turniejowy inna GP Komorowa...
Jan Połeć H2H 3:0 Maciej Sieradzki
2024-01-07 mecz turniejowy inna GP Komorowa...
Jan Połeć H2H 3:0 Paweł Łącki
2024-01-07 mecz turniejowy inna GP Komorowa...
Jan Połeć H2H 3:0 Marek Pasieka
2024-01-07 mecz turniejowy inna GP Komorowa...
Jan Połeć H2H 3:2 Paweł Jasik
2024-01-07 mecz turniejowy inna GP Komorowa...
Jan Połeć H2H 3:0 Koleda Dmytri
2023-09-23 ćwierćfinał open 4 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Maciek Stachowiak
2023-09-23 mecz grupowy open 4 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Wijata Bartłomiej
2023-09-23 mecz grupowy open 4 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Breński Jacek
2023-09-23 mecz grupowy open 4 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:2 Grzegorz Papis
2023-09-23 16-tka open 4 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:2 Paweł Tusień
2023-09-23 półfinał open 4 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Marcin Gałązka
2023-09-23 finał open 4 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:2 Andrzej Wrzosek
2023-09-09 finał open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Rafał Gzubicki
2023-09-09 półfinał open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:2 Bartłomiej Truszewski
2023-09-09 mecz grupowy open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 2:3 Andrzej Wrzosek
2023-09-09 mecz grupowy open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:2 Łukasz Gregorczyk
2023-09-09 mecz grupowy open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:1 Mirosław Szmagliński
2023-09-09 16-tka open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Koleda Dmytri
2023-09-09 ćwierćfinał open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 2:3 Tomasz Słodziński
2023-08-19 przegrani o 4 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Hubert Wasilewski
2023-08-19 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Dariusz Zieliński
2023-08-19 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Antoniuk Vladyslav
2023-08-19 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Przemysław Stachula
2023-08-19 16-tka open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 0:3 Andrzej Wrzosek
2023-08-19 ćwierćfinał open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Grzegorz Papis
2023-08-19 przegrani o 8 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 2:3 Andrzej Kosewski
2023-08-05 ćwierćfinał open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Oliwier Panasiuk
2023-08-05 przegrani o 8 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 0:3 Grzegorz Pławski
2023-08-05 przegrani o 4 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Yevhenii Baluta
2023-08-05 16-tka open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Krzysztof Stępień
2023-08-05 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Laskin Mykhailo
2023-08-05 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Sławomir Ozimek
2023-08-05 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Oliwier Panasiuk
2023-07-29 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Tomasz Walkiewicz
2023-07-29 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Jakub Krajewski
2023-07-29 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Andrzej Wrzosek
2023-07-29 16-tka open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Szymon Sakowicz
2023-07-29 ćwierćfinał open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 0:3 Maciej Janik
2023-07-29 półfinał open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Igor Sołowiow
2023-07-29 przegrani o 4 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 0:3 Andrzej Wrzosek
2023-07-29 mecz o 3 miejsce open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Marcin Stacha
2023-07-29 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Iwona Sandecka
2023-07-01 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Hubert Wasilewski
2023-07-01 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Krzysztof Molenda
2023-07-01 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 0:3 Tomasz Osiński
2023-07-01 16-tka open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Koleda Dmytri
2023-07-01 przegrani o 8 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Szymon Sakowicz
2023-07-01 przegrani o 4 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 1:3 Igor Sołowiow
2023-07-01 przegrani o 4 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Szymon Sakowicz
2023-06-17 ćwierćfinał open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Jacek Kisiel
2023-06-17 przegrani o 4 open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Maciej Janik
2023-06-17 półfinał open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Paweł Kusiak
2023-06-17 16-tka open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Antipov Yehor
2023-06-17 mecz grupowy open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Robert Dawidko
2023-06-17 mecz grupowy open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Stusiński Zbigniew
2023-06-17 mecz grupowy open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Anna Łukasik
2023-04-29 mecz grupowy open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Sławomir Kowal
2023-04-29 mecz grupowy open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Michał Barski
2023-04-29 mecz grupowy open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Paweł Michalski
2023-04-29 16-tka open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Paweł Tusień
2023-04-29 przegrani o 8 open 34 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Burmakin Ruslan
2023-03-11 mecz grupowy open 27 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Petruchuk Valenty
2023-03-11 mecz grupowy open 27 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Maksim Dadychyn
2023-03-11 mecz grupowy open 27 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Marcin Stacha
2023-03-11 16-tka open 27 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Igor Sołowiow
2023-03-11 ćwierćfinał open 27 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Krzysztof Baradziej
2023-03-11 przegrani o 8 open 27 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Oliwier Panasiuk
2023-03-11 przegrani o 4 open 27 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Andrzej Kosewski
2023-03-04 przegrani o 4 open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Michał Sawecki
2023-03-04 przegrani o 4 open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Kacper Mołas
2023-03-04 mecz o 3 miejsce open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Adam Lorens
2023-03-04 przegrani o 8 open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Yevhenii Baluta
2023-03-04 mecz grupowy open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Marcin Kuczkowski
2023-03-04 mecz grupowy open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Sochaczewski Robert
2023-03-04 mecz grupowy open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Grzegorz Klonowski
2023-03-04 pierwsza runda open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Kacper Mołas
2023-03-04 16-tka open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Robert Dawidko
2023-03-04 przegrani o 16 open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Kunert Szymon
2023-03-04 przegrani o 8 open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Rafał Gzubicki
2023-02-25 o 17-24 miejsce open XXV Grand Prix...
Jan Połeć H2H 0:3 Kacper Mołas
2023-02-25 16-tka open XXV Grand Prix...
Jan Połeć H2H 3:2 Radosław Oleksiuk
2023-02-25 32-tka open XXV Grand Prix...
Jan Połeć H2H 3:0 Zheng Cheng
2023-02-11 runda pocieszenia gra o 16 open 23 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Zabielski Tomasz
2023-02-11 runda pocieszenia finał open 23 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Mazurek Mariusz
2023-02-11 runda pocieszenia półfinał open 23 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Norbert Rozmysłowski
2023-02-11 runda pocieszenia ćwierćfinał open 23 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Krzysztof Szulc
2023-02-11 mecz grupowy open 23 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Dawid Papuga
2023-02-11 mecz grupowy open 23 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Paweł Sendecki
2023-02-11 mecz grupowy open 23 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Sochaczewski Robert
2023-02-11 mecz grupowy open 23 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Grzegorz Beńko
2023-02-11 druga runda pocieszenia open 23 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Zheng Cheng
2023-02-11 runda pocieszenia gra o 16 open 23 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Krzysztof Molenda
2023-02-04 pierwsza runda open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Adam Lorens
2023-02-04 przegrani o 8 open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Kamil Wilczyński
2023-02-04 przegrani o 16 open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Jędrzej Basaj
2023-02-04 16-tka open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Bartłomiej Truszewski
2023-02-04 mecz grupowy open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Arkadiusz Świtała
2023-02-04 mecz grupowy open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Andrzej Pik
2023-02-04 mecz grupowy open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Ocipka Damian
2023-01-21 przegrani o 16 open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Damian Kwapisz
2023-01-21 mecz grupowy open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Andrzej Wrzosek
2023-01-21 mecz grupowy open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Mariusz Łysiak
2023-01-21 mecz grupowy open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Igor Sołowiow
2023-01-21 pierwsza runda open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Krzysztof Lesiewicz
2023-01-21 przegrani o 8 open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Krzysztof Zalewski
2023-01-21 przegrani o 8 open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Paweł Jankowski
2023-01-13 o 17-24 miejsce open Piątkowe...
Jan Połeć H2H 0:3 Celik Erdal
2023-01-13 o 9-12 miejsce open Piątkowe...
Jan Połeć H2H 3:0 Sylwester Majkusiak
2023-01-13 o 25-32 miejsce open Piątkowe...
Jan Połeć H2H 3:0 Michał Pecelerowicz
2023-01-13 o 33-48 miejsce open Piątkowe...
Jan Połeć H2H 0:3 Paweł Gałecki
2023-01-13 32-tka open Piątkowe...
Jan Połeć H2H 3:1 Bartosz Partyka
2023-01-13 pierwsza runda open Piątkowe...
Jan Połeć H2H 3:0 Karol Wiśniewski
2023-01-07 mecz grupowy open 18 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Ptasiński Patryk
2023-01-07 mecz grupowy open 18 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Marcin Gałązka
2023-01-07 pierwsza runda open 18 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Robert Rozmus
2023-01-07 16-tka open 18 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Oliwier Panasiuk
2023-01-07 ćwierćfinał open 18 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Jakub Placek
2023-01-07 półfinał open 18 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Butżig Martial
2023-01-07 przegrani o 4 open 18 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Leszek Michalski
2023-01-07 mecz grupowy open 18 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Krzysztof Czuryłowicz
2022-11-05 mecz grupowy open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Zahar Mamedov
2022-11-05 mecz grupowy open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Robert Dawidko
2022-11-05 mecz grupowy open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Grzegorz Kozielski
2022-11-05 runda pocieszenia gra o 16 open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Grzegorz Kozielski
2022-11-05 runda pocieszenia gra o 16 open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Mateusz Kozanowski
2022-11-05 runda pocieszenia ćwierćfinał open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Tomasz Walkiewicz
2022-11-05 runda pocieszenia półfinał open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Łukasz Marszałkiewicz
2022-11-05 runda pocieszenia finał open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Artur Jastrzębski
2022-10-01 mecz grupowy open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:1 Jonah Jerome
2022-10-01 mecz grupowy open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:1 Mariusz (Max) Maksymiuk
2022-10-01 16-tka open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:2 Andrzej Wrzosek
2022-10-01 ćwierćfinał open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 0:3 Piotr Wroński
2022-10-01 półfinał open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 0:3 Mirosław Szmagliński
2022-10-01 przegrani o 4 open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Wijata Bartłomiej
2022-10-01 mecz grupowy open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:1 Piotr Gradek
2022-09-10 mecz grupowy open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Kulnis Marharyta
2022-09-10 mecz grupowy open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Fabijański Mikołaj
2022-09-10 mecz grupowy open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:1 Marcin Stacha
2022-09-10 16-tka open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 0:3 Oliwier Panasiuk
2022-09-10 ćwierćfinał open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Artur Jastrzębski
2022-09-10 przegrani o 8 open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 1:3 Igor Sołowiow
2022-09-10 przegrani o 4 open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Szymon Rybarczyk
2022-09-07 półfinał open Szczęki Cup End...
Jan Połeć H2H 2:0 Józef Danowski
2022-09-07 16-tka open Szczęki Cup End...
Jan Połeć H2H 3:0 Suski Ludwik
2022-09-07 ćwierćfinał open Szczęki Cup End...
Jan Połeć H2H 3:1 Robert Niewiadomski
2022-09-07 finał open Szczęki Cup End...
Jan Połeć H2H 1:3 Reinhold Utri
2022-08-31 półfinał open Szczęki Cup 17
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Derecki
2022-08-31 o 4 miejsce open Szczęki Cup 17
Jan Połeć H2H 3:1 Mateusz Kozanowski
2022-08-31 o 5-6 miejsce open Szczęki Cup 17
Jan Połeć H2H 3:0 Michał Popielczyk
2022-08-31 ćwierćfinał open Szczęki Cup 17
Jan Połeć H2H 2:1 Jakub Radzewicz
2022-08-31 16-tka open Szczęki Cup 17
Jan Połeć H2H 2:0 Piętka Paweł
2022-08-24 32-tka open Szczęki Cup 16
Jan Połeć H2H 2:0 Mateusz Miksa
2022-08-24 16-tka open Szczęki Cup 16
Jan Połeć H2H 3:1 Jakub Radzewicz
2022-08-24 ćwierćfinał open Szczęki Cup 16
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Derecki
2022-08-24 półfinał open Szczęki Cup 16
Jan Połeć H2H 3:1 Paweł Wiszniewski
2022-08-24 finał open Szczęki Cup 16
Jan Połeć H2H 0:3 Jacek Kisiel
2022-08-20 16-tka open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Krzysztof Baradziej
2022-08-20 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Andrzej Paszkowski
2022-08-20 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Furmanik Piotr
2022-08-20 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 1:3 Kacper Mołas
2022-08-20 przegrani o 8 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 1:3 Piotr Jaroszewski
2022-08-13 pierwsza runda open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 1:3 Oliwier Panasiuk
2022-08-13 przegrani o 16 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Krzysztof Kubkowski
2022-08-13 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Norbert Rozmysłowski
2022-08-13 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Artur Jastrzębski
2022-08-13 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 2:0 Adrian Zaremba
2022-08-10 o 9-12 miejsce open Szczęki Cup 14
Jan Połeć H2H 2:1 Reinhold Utri
2022-08-10 16-tka open Szczęki Cup 14
Jan Połeć H2H 2:3 Jakub Radzewicz
2022-08-10 ćwierćfinał open Szczęki Cup 14
Jan Połeć H2H 3:0 Kordel Jakub
2022-08-10 o 7-8 miejsce open Szczęki Cup 14
Jan Połeć H2H 3:0 Mateusz Kozanowski
2022-08-10 o 5-6 miejsce open Szczęki Cup 14
Jan Połeć H2H 3:1 Paweł Wiszniewski
2022-08-10 o 4 miejsce open Szczęki Cup 14
Jan Połeć H2H 3:2 Mateusz Kozanowski
2022-08-03 finał open Szczęki Cup 13
Jan Połeć H2H 3:0 Paweł Wiszniewski
2022-08-03 półfinał open Szczęki Cup 13
Jan Połeć H2H 2:0 Józef Danowski
2022-08-03 ćwierćfinał open Szczęki Cup 13
Jan Połeć H2H 2:0 Jakub Radzewicz
2022-08-03 16-tka open Szczęki Cup 13
Jan Połeć H2H 2:3 Piotr Jaroszewski
2022-07-30 runda pocieszenia ćwierćfinał open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Krzysztof Baradziej
2022-07-30 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 0:3 Paweł Tusień
2022-07-30 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 0:3 Oliwier Panasiuk
2022-07-30 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Lazorenko Vasyl
2022-07-30 druga runda pocieszenia open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Mariusz Łysiak
2022-07-30 runda pocieszenia gra o 16 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Jakub Radzewicz
2022-07-27 16-tka open Szczęki Cup 12
Jan Połeć H2H 3:0 Mateusz Kozanowski
2022-07-27 ćwierćfinał open Szczęki Cup 12
Jan Połeć H2H 3:0 Łukasz Błaszczyk
2022-07-27 półfinał open Szczęki Cup 12
Jan Połeć H2H 3:1 Reinhold Utri
2022-07-27 finał open Szczęki Cup 12
Jan Połeć H2H 3:0 Stusiński Marek
2022-07-22 o 25-32 miejsce (2 runda) open Turnieje letnie w...
Jan Połeć H2H 3:0 Karol Wiśniewski
2022-07-22 o 25-32 miejsce (3 runda) open Turnieje letnie w...
Jan Połeć H2H 0:3 Ocipka Kamil
2022-07-22 o 25 miejsce open Turnieje letnie w...
Jan Połeć H2H 2:3 Robert Faber
2022-07-22 o 25-32 miejsce open Turnieje letnie w...
Jan Połeć H2H 1:3 Paweł Gałecki
2022-07-22 32-tka open Turnieje letnie w...
Jan Połeć H2H 1:3 Reinhold Utri
2022-07-20 finał open Szczęki Cup 11
Jan Połeć H2H 3:0 Jakub Radzewicz
2022-07-20 półfinał open Szczęki Cup 11
Jan Połeć H2H 3:0 Patryk Ślifirski
2022-07-20 ćwierćfinał open Szczęki Cup 11
Jan Połeć H2H 3:0 Suski Ludwik
2022-07-20 pierwsza runda open Szczęki Cup 11
Jan Połeć H2H 3:0 Katarzyna Kozanowska
2022-07-16 przegrani o 16 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 1:3 Radosław Oleksiuk
2022-07-16 przegrani o 8 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:2 Kamil Kurak
2022-07-16 przegrani o 8 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 2:3 Piotr Szablewski
2022-07-16 16-tka open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:2 Borowy Kamil
2022-07-16 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Jakub Radzewicz
2022-07-16 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:2 Celik Erdal
2022-07-16 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Szymon Rybarczyk
2022-07-13 finał open Szczęki Cup 10
Jan Połeć H2H 3:0 Paweł Wiszniewski
2022-07-13 półfinał open Szczęki Cup 10
Jan Połeć H2H 3:1 Patryk Ślifirski
2022-07-13 ćwierćfinał open Szczęki Cup 10
Jan Połeć H2H 3:1 Henryk Kalicki
2022-07-13 16-tka open Szczęki Cup 10
Jan Połeć H2H 1:3 Pawłowski Tomasz
2022-07-08 16-tka open Turnieje letnie w...
Jan Połeć H2H 0:3 Brylak Damian
2022-07-08 o 17-24 miejsce open Turnieje letnie w...
Jan Połeć H2H 3:0 Artur Styczyński
2022-07-08 o 17-24 miejsce open Turnieje letnie w...
Jan Połeć H2H 3:0 Stusiński Marek
2022-07-08 o 17-24 miejsce open Turnieje letnie w...
Jan Połeć H2H 3:1 Przemysław Januszko
2022-07-08 o 17 miejsce open Turnieje letnie w...
Jan Połeć H2H 3:0 Klukowski Paweł
2022-07-02 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:1 Radosław Oleksiuk
2022-07-02 przegrani o 4 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:2 Tomasz Plichta
2022-07-02 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 1:3 Radosław Oleksiuk
2022-07-02 16-tka open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:2 Tomasz Walkiewicz
2022-07-02 przegrani o 16 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:2 Krzysztof Sołtysiak
2022-07-02 przegrani o 8 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Przemysław Januszko
2022-07-02 przegrani o 8 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 1:3 Andrzej Wrzosek
2022-07-02 przegrani o 4 open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 3:0 Robert Dawidko
2022-07-02 mecz grupowy open Grand Prix K.S....
Jan Połeć H2H 2:3 Paweł Wiszniewski
2022-06-25 16-tka open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 1:0 Wiesław Kaza
2022-06-25 32-tka open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 2:1 Zbigniew Samoraj
2022-06-25 o 17-24 miejsce open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 0:1 Olszewski Daniel
2022-06-25 o 13-16 miejsce open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 3:0 Łukasz Błaszczyk
2022-06-22 finał open Szczęki Cup 7
Jan Połeć H2H 3:2 Reinhold Utri
2022-06-22 półfinał open Szczęki Cup 7
Jan Połeć H2H 3:0 Michał Popielczyk
2022-06-22 ćwierćfinał open Szczęki Cup 7
Jan Połeć H2H 3:1 Suski Ludwik
2022-06-22 16-tka open Szczęki Cup 7
Jan Połeć H2H 3:0 Katarzyna Kozanowska
2022-06-18 mecz grupowy open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Robert Dawidko
2022-06-18 mecz grupowy open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Andrzej Wrzosek
2022-06-18 16-tka open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Oliwier Panasiuk
2022-06-18 przegrani o 8 open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Mateusz Kozanowski
2022-06-18 przegrani o 4 open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Krzysztof Wroniewski
2022-06-18 przegrani o 4 open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Andrzej Wrzosek
2022-06-18 mecz o 3 miejsce open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Łukasz Białek
2022-06-18 mecz grupowy open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Karpienia
2022-06-18 mecz grupowy open 41 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Robert Niewiadomski
2022-06-15 półfinał open Szczęki Cup 6
Jan Połeć H2H 2:1 Rafał Olszański
2022-06-15 16-tka open Szczęki Cup 6
Jan Połeć H2H 3:2 Piotr Chrustowski
2022-06-15 ćwierćfinał open Szczęki Cup 6
Jan Połeć H2H 3:2 Reinhold Utri
2022-06-15 o 5-6 miejsce open Szczęki Cup 6
Jan Połeć H2H 2:3 Paweł Tusień
2022-06-15 mecz o 3 miejsce open Szczęki Cup 6
Jan Połeć H2H 2:3 Reinhold Utri
2022-06-08 finał open Szczęki Cup 5
Jan Połeć H2H 3:0 Patryk Ślifirski
2022-06-08 ćwierćfinał open Szczęki Cup 5
Jan Połeć H2H 3:1 Łukasz Błaszczyk
2022-06-08 półfinał open Szczęki Cup 5
Jan Połeć H2H 2:3 Robert Niewiadomski
2022-06-08 o 3 miejsce open Szczęki Cup 5
Jan Połeć H2H 2:3 Łukasz Błaszczyk
2022-06-01 ćwierćfinał open Szczęki Cup 4
Jan Połeć H2H 3:0 Katarzyna Włodarczyk
2022-06-01 o 9-12 miejsce open Szczęki Cup 4
Jan Połeć H2H 3:2 Konrad Janowski
2022-06-01 o 7-8 miejsce open Szczęki Cup 4
Jan Połeć H2H 3:2 Robert Niewiadomski
2022-06-01 o 5-6 miejsce open Szczęki Cup 4
Jan Połeć H2H 1:3 Reinhold Utri
2022-06-01 mecz o 3 miejsce open Szczęki Cup 4
Jan Połeć H2H 0:3 Krzysztof Wroniewski
2022-05-28 runda pocieszenia półfinał open 38 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Nazar Zamana
2022-05-28 mecz grupowy open 38 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Krystian Arenderski
2022-05-28 runda pocieszenia ćwierćfinał open 38 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Krzysztof Molenda
2022-05-28 runda pocieszenia gra o 16 open 38 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Krzysztof Molenda
2022-05-28 runda pocieszenia gra o 16 open 38 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Nastałek
2022-05-28 mecz grupowy open 38 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Jakub Szczypek
2022-05-28 mecz grupowy open 38 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Piotr Derecki
2022-05-25 mecz turniejowy open Szczęki Cup 3
Jan Połeć H2H 0:3 Robert Niewiadomski
2022-05-25 mecz turniejowy open Szczęki Cup 3
Jan Połeć H2H 1:3 Łukasz Błaszczyk
2022-05-25 mecz turniejowy open Szczęki Cup 3
Jan Połeć H2H 1:3 Michał Popielczyk
2022-05-25 mecz turniejowy open Szczęki Cup 3
Jan Połeć H2H 3:0 Malitek Mateusz
2022-05-18 ćwierćfinał open Szczęki Cup 2
Jan Połeć H2H 3:1 Szymon Rybarczyk
2022-05-18 mecz o 3 miejsce open Szczęki Cup 2
Jan Połeć H2H 3:2 Oliver Grochala
2022-05-18 o 5-6 miejsce open Szczęki Cup 2
Jan Połeć H2H 1:3 Piotr Chrustowski
2022-05-18 półfinał open Szczęki Cup 2
Jan Połeć H2H 2:3 Paweł Wiszniewski
2022-05-11 finał open Szczęki...
Jan Połeć H2H 3:0 Oliver Grochala
2022-05-11 półfinał open Szczęki...
Jan Połeć H2H 3:1 Mariusz (Max) Maksymiuk
2022-05-11 ćwierćfinał open Szczęki...
Jan Połeć H2H 3:0 Michał Popielczyk
2022-05-11 pierwsza runda open Szczęki...
Jan Połeć H2H 3:0 Paweł Kusiak
2022-05-07 mecz grupowy open 35 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Jakub Szczypek
2022-05-07 przegrani o 4 open 35 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Jaroszewski
2022-05-07 przegrani o 8 open 35 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Marcin Stacha
2022-05-07 przegrani o 8 open 35 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Jakub Szczypek
2022-05-07 16-tka open 35 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Gurgas Sławomir
2022-05-07 mecz grupowy open 35 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Dawid Papuga
2022-05-07 mecz grupowy open 35 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:0 Rafał Zborowski
2022-05-01 64-tka open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 0:1 Kłobukowski Rafał
2022-05-01 o 3 miejsce open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 1:0 Piotr Chrustowski
2022-05-01 o 9-12 miejsce open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 1:0 Andrzej Pik
2022-05-01 32-tka open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 0:1 Artur Kasprzak
2022-05-01 16-tka open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 1:0 Paweł Popielczyk
2022-05-01 o 17-24 miejsce open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 1:0 Olszewski Daniel
2022-05-01 o 13-16 miejsce open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 2:1 Paweł Wiszniewski
2022-05-01 o 7-8 miejsce open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 1:0 Łukasz Błaszczyk
2022-05-01 o 5-6 miejsce open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 1:0 Krystian Spilaszek
2022-05-01 o 4 miejsce open Cykl turniejów w...
Jan Połeć H2H 0:3 Paweł Leszczyński
2022-04-30 mecz o 3 miejsce amator III Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Tomasz Osiński
2022-04-30 mecz o 3 miejsce open III Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Paweł Bątruk
2022-04-30 przegrani o 4 open III Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Piotr Szablewski
2022-04-30 półfinał open III Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Paweł Bątruk
2022-04-30 ćwierćfinał open III Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Łukasz Błaszczyk
2022-04-30 16-tka open III Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Szablewski
2022-04-30 przegrani o 4 amator III Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Paweł Bątruk
2022-04-30 półfinał amator III Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Cabaj Mariusz
2022-04-30 ćwierćfinał amator III Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Tomasz Wardzyński
2022-04-30 16-tka amator III Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Krzysztof Baradziej
2022-04-23 przegrani o 16 open 33 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Krzysztof Cudny
2022-04-23 przegrani o 8 open 33 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Piotr Strójwąs
2022-04-23 przegrani o 8 open 33 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Mariusz Łysiak
2022-04-23 16-tka open 33 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Adam Molenda
2022-04-23 mecz grupowy open 33 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Piotr Gradek
2022-04-23 mecz grupowy open 33 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Mateusz Cichorski
2022-04-23 mecz grupowy open 33 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Celik Erdal
2022-04-23 pierwsza runda open 33 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Karol Wiśniewski
2022-04-16 mecz grupowy open 32 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Mariusz Łysiak
2022-04-16 przegrani o 16 open 32 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Jacek Kisiel
2022-04-16 pierwsza runda open 32 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Kazimierz Drabot
2022-04-16 mecz grupowy open 32 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Alan Bryk
2022-04-16 mecz grupowy open 32 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Piotr Jaroszewski
2022-04-09 przegrani o 8 open 31 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Mariola Pietrzak
2022-04-09 mecz grupowy open 31 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Gradek
2022-04-09 mecz grupowy open 31 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Aleks Juszkowski
2022-04-09 mecz grupowy open 31 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Maks Dadychyn
2022-04-09 pierwsza runda open 31 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Maciej Jar
2022-04-09 16-tka open 31 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Juliusz Gajewski
2022-04-02 runda pocieszenia gra o 16 open 30 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Mariusz Nałęcz
2022-04-02 runda pocieszenia finał open 30 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Andrzej Paszkowski
2022-04-02 runda pocieszenia półfinał open 30 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Michał Żyliński
2022-04-02 runda pocieszenia ćwierćfinał open 30 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Paweł Sendecki
2022-04-02 druga runda pocieszenia open 30 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Jakub Olszewski
2022-04-02 mecz grupowy open 30 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Adam Lorens
2022-04-02 mecz grupowy open 30 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Arkadiusz Świtała
2022-04-02 mecz grupowy open 30 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Jarzyna Tomasz
2022-03-26 16-tka amator II Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Piotr Derecki
2022-03-26 przegrani o 16 open II Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Kacper Mołas
2022-03-26 pierwsza runda open II Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Piotr Derecki
2022-03-26 przegrani o 8 amator II Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Tomasz Osiński
2022-03-26 ćwierćfinał amator II Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Jakub Krajewski
2022-03-19 mecz grupowy open 28 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Szymon Sakowicz
2022-03-19 mecz grupowy open 28 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Piotr Tuszyński
2022-03-19 mecz grupowy open 28 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Andrzej Kosewski
2022-03-19 16-tka open 28 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Mariusz Łysiak
2022-03-19 przegrani o 16 open 28 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Szymon Sakowicz
2022-03-05 runda pocieszenia gra o 16 open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Michał Gaszyński
2022-03-05 runda pocieszenia ćwierćfinał open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Maks Dadychyn
2022-03-05 runda pocieszenia półfinał open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Paweł Kusiak
2022-03-05 runda pocieszenia finał open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Szymon Sakowicz
2022-03-05 runda pocieszenia gra o 16 open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Paweł Stępień
2022-03-05 mecz grupowy open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Oliwier Panasiuk
2022-03-05 mecz grupowy open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Nastałek
2022-03-05 mecz grupowy open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Piotr Tuszyński
2022-03-05 mecz grupowy open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Piotr Lech
2022-03-05 druga runda pocieszenia open 26 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Piotr Michalski
2022-02-26 mecz grupowy open 25 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Szymon Rybarczyk
2022-02-26 mecz grupowy open 25 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Arkadiusz Świtała
2022-02-26 przegrani o 8 open 25 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Wojciech Furtak
2022-02-26 mecz grupowy open 25 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Maks Dadychyn
2022-02-26 pierwsza runda open 25 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Krzysztof Wroniewski
2022-02-26 16-tka open 25 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Piotr Karpienia
2022-02-26 przegrani o 16 open 25 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Piotr Chrustowski
2022-02-19 pierwsza runda open 24 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Przemysław Przesmycki
2022-02-19 przegrani o 8 open 24 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Brylak Damian
2022-02-19 przegrani o 8 open 24 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Karol Prokop
2022-02-19 przegrani o 16 open 24 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Tomasz Tamioła
2022-02-19 16-tka open 24 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Norbert Rozmysłowski
2022-02-19 mecz grupowy open 24 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Iwona Żyła
2022-02-19 mecz grupowy open 24 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Marcin Stacha
2022-02-19 mecz grupowy open 24 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Hernik Radosław
2022-02-12 o 17-24 miejsce open I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Marczenko Aleksander
2022-02-12 64-tka amator I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Piotr Szablewski
2022-02-12 o 9-12 miejsce open I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Damian Domalewski
2022-02-12 o 13-16 miejsce open I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Damian Domalewski
2022-02-12 o 7-8 miejsce amator I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Krzysztof Bątruk
2022-02-12 32-tka amator I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Bluj Krzysztof
2022-02-12 16-tka amator I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Krzysztof Cudny
2022-02-12 ćwierćfinał amator I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Szablewski
2022-02-12 o 9-12 miejsce amator I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Piotr Aksinowicz
2022-02-12 o 5 miejsce amator I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:0 Rafał Kraft
2022-02-12 32-tka open I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 0:3 Mateusz Burakowski
2022-02-12 16-tka open I Turniej GKTS...
Jan Połeć H2H 3:1 Piotr Nastałek
2022-02-05 mecz grupowy open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Andrzej Wrzosek
2022-02-05 mecz grupowy open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Damian Markowski
2022-02-05 mecz grupowy open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Piotr Michalski
2022-02-05 pierwsza runda open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Maciej Jar
2022-02-05 przegrani o 16 open 22 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Piotr Gradek
2022-01-22 16-tka open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Andrzej Piesio
2022-01-22 przegrani o 8 open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Andrzej Kosewski
2022-01-22 ćwierćfinał open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Michał Popielczyk
2022-01-22 mecz grupowy open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Marek Korzemski
2022-01-22 mecz grupowy open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Piotr Strójwąs
2022-01-22 mecz grupowy open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Alicja Ołub-Walasek
2022-01-22 mecz grupowy open 20 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Marcin Gałka
2022-01-15 mecz grupowy open 19 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Jakub Majewski
2022-01-15 mecz grupowy open 19 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Anh Tuan Truong
2022-01-15 mecz grupowy open 19 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Michał Nowak
2022-01-15 mecz grupowy open 19 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Robert Niewiadomski
2022-01-15 pierwsza runda open 19 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Grzegorz Sieczak
2022-01-15 16-tka open 19 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Andrzej Wrzosek
2022-01-15 ćwierćfinał open 19 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Robert Niewiadomski
2022-01-15 przegrani o 8 open 19 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Roman Maćkiewicz
2021-12-30 o 33-48 miejsce open Światowy dzień...
Jan Połeć H2H 3:0 Marcin Gałązka
2021-12-30 o 49-64 miejsce open Światowy dzień...
Jan Połeć H2H 1:3 Bluj Krzysztof
2021-12-30 64-tka open Światowy dzień...
Jan Połeć H2H 3:0 Paweł Naduk
2021-12-30 o 25-32 miejsce open Światowy dzień...
Jan Połeć H2H 1:3 Krzysztof Olszewski
2021-12-30 o 17-24 miejsce open Światowy dzień...
Jan Połeć H2H 0:3 Andrzej Kosewski
2021-12-04 przegrani o 4 open 14 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Artur Zamkowski
2021-12-04 mecz grupowy open 14 turniej z...
Jan Połeć H2H 0:3 Paweł Michalski
2021-12-04 mecz grupowy open 14 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Dawid Kociszewski
2021-12-04 mecz grupowy open 14 turniej z...
Jan Połeć H2H 1:3 Andrzej Piesio
2021-12-04 16-tka open 14 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Oliwier Panasiuk
2021-12-04 przegrani o 8 open 14 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Marcin Ostrowski
2021-12-04 przegrani o 8 open 14 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:1 Piotr Derecki
2021-11-06 mecz grupowy open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Paweł Naduk
2021-11-06 runda pocieszenia półfinał open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:2 Marcin Stacha
2021-11-06 runda pocieszenia ćwierćfinał open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Oliwier Panasiuk
2021-11-06 runda pocieszenia gra o 16 open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Aleks Matsuka
2021-11-06 mecz grupowy open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Kamil Wojtyński
2021-11-06 mecz grupowy open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 3:0 Filip Budu
2021-11-06 mecz grupowy open 10 turniej z...
Jan Połeć H2H 2:3 Aleks Matsuka
2021-10-30 mecz grupowy open 9 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Stanisław Kaczanowski
2021-10-30 mecz grupowy open 9 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:1 Anna Łukasik
2021-10-30 mecz grupowy open 9 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Sara Breńska
2021-10-30 mecz grupowy open 9 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 2:3 Krzysztof Lesiewicz
2021-10-30 16-tka open 9 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 1:3 Jarosław Okruch
2021-10-30 przegrani o 8 open 9 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:2 Mariusz Łysiak
2021-10-02 przegrani o 4 open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 0:3 Paweł Michalski
2021-10-02 mecz o 3 miejsce open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Wiktor Ziemiański
2021-10-02 przegrani o 4 open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Daniel Gontarski
2021-10-02 przegrani o 8 open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 2:3 Paweł Wiszniewski
2021-10-02 mecz grupowy open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Anna Łukasik
2021-10-02 mecz grupowy open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:1 Marcin Stacha
2021-10-02 mecz grupowy open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Krzysztof Baradziej
2021-10-02 16-tka open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 2:3 Krzysztof Wroniewski
2021-10-02 ćwierćfinał open 5 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 0:3 Marcin Stacha
2021-09-25 runda pocieszenia gra o 16 open 4 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:0 Artur Jastrzębski
2021-09-25 mecz grupowy open 4 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 0:3 Mateusz Sakowicz
2021-09-25 mecz grupowy open 4 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 1:3 Waldemar Milczarek
2021-09-25 mecz grupowy open 4 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 0:3 Radosław Wasilak
2021-09-11 runda pocieszenia gra o 16 open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 0:3 Radosław Wasilak
2021-09-11 runda pocieszenia gra o 16 open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 2:3 Marcin Gałka
2021-09-11 mecz grupowy open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 0:3 Krzysztof Ziółek
2021-09-11 mecz grupowy open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:2 Karol Wiśniewski
2021-09-11 mecz grupowy open 2 turniej z cyklu...
Jan Połeć H2H 3:2 Kamil Rebman
2021-09-01 mecz turniejowy open Szczęki Cup...
Jan Połeć H2H 0:3 Kamil Rebman
2021-09-01 mecz turniejowy open Szczęki Cup...
Jan Połeć H2H 3:2 Piotr Derecki
2021-09-01 mecz turniejowy open Szczęki Cup...
Jan Połeć H2H 3:1 Paweł Wiszniewski
2021-09-01 mecz turniejowy open Szczęki Cup...
Jan Połeć H2H 3:0 Oliver Grochala
2021-09-01 mecz turniejowy open Szczęki Cup...
Jan Połeć H2H 3:2 Piotr Derecki
2021-08-18 mecz turniejowy open