maj 26 sob 2018

Turniej IV Grand Prix Gliwic w Tenisie Stołowym - Turniej 3

zakończony

78

zawodników brało
udział

27

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

27

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria młodzik

Miejsce
1. ADRIAN PIEGZA po raz 1
2. ARKADIUSZ MUGOWSKI po raz 1
3. BARTŁOMIEJ GALA po raz 1
4. NATALIA GAJEWSKA po raz 1
5. MICHAŁ BODNAR po raz 2
6. DAWID GALA po raz 1
7. GRZEGORZ KUĆ po raz 1
8. KACPER RUSIN po raz 1
9. MICHAŁ JAGODA po raz 1
10. WIKTORIA KROCZEK po raz 1
11. MICHAŁ WAWRZSTA po raz 1
12. OSKAR SOKOŁOWSKI po raz 1
13. MARTA KROCZEK po raz 2
14. SZYMON SZYKULSKI po raz 1
15. Oliwier Sokołowski po raz 1
16. DANIEL KNEVELS po raz 1

Wyniki kategoria weteran

Miejsce
1. ZDZISŁAW DOMERADZKI po raz 2
2. MARIAN STRZAŁKA po raz 1
3. ANDRZEJ PŁAŻEWSKI po raz 1

Wyniki kategoria debel open

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. JAKUB MICHALSKI po raz 1
2. ADRIAN PIEGZA po raz 1
3. ARKADIUSZ MUGOWSKI po raz 1
4. BARTŁOMIEJ GALA po raz 1
5. GABRIEL GOŁDA po raz 1
6. MICHAŁ STEFANIAK po raz 1
7. KACPER RUSIN po raz 1
8. DOROTA KANIECKA po raz 1
9. DAWID GALA po raz 1
10. MICHAŁ JAGODA po raz 1
11. ADAM GAJEWSKI po raz 1
12. GRZEGORZ KUĆ po raz 1
13. NATALIA BRYŚ po raz 2
14. KRZYSZTOF SŁAWIŃSKI po raz 1
15. Oliwier Sokołowski po raz 1
16. OSKAR SOKOŁOWSKI po raz 1
17. MARTA KROCZEK po raz 1
18. MICHAŁ BODNAR po raz 1
19. MIROSŁAW SOKOŁOWSKI po raz 1
20. GRZEGORZ MACHAŁ po raz 1
21. MARCIN SŁAWIŃSKI po raz 1
22. DANIEL KNEVELS po raz 1
23. SZYMON SZYKULSKI po raz 1

Wyniki kategoria inna

kobiety

Miejsce
1. ANNA RUSIN po raz 1
2. NATALIA GAJEWSKA po raz 1
3. PATRYCJA SZABAT po raz 1
4. DOROTA KANIECKA po raz 1
5. MARTA KROCZEK po raz 1
6. NATALIA BRYŚ po raz 1
7. WIKTORIA KROCZEK po raz 1
8. AGATA KUCHARCZYK po raz 1
9. AGNIESZKA KUCHARCZYK po raz 1

Wyniki kategoria amator

Miejsce
1. JAKUB MICHALSKI po raz 2
2. MARIAN STRZAŁKA po raz 1
3. MARCIN WOŹNICZKA po raz 2
4. MICHAŁ JAGODA po raz 1
5. SŁAWOMIR BRAK po raz 1
6. SZYMON SZYKULSKI po raz 1
7. KRZYSZTOF SŁAWIŃSKI po raz 2
8. ZDZISŁAW DOMERADZKI po raz 1
9. MICHAŁ STEFANIAK po raz 1
10. OSKAR SOKOŁOWSKI po raz 1
11. ADAM GAJEWSKI po raz 1
12. DANIEL KNEVELS po raz 2
13. MIROSŁAW SOKOŁOWSKI po raz 1
14. GRZEGORZ MACHAŁ po raz 1
15. Oliwier Sokołowski po raz 1
16. SONIA KORCZEWSKA po raz 1
17. JULIA KOLONEK po raz 1

Wyniki kategoria wiekowa

senior

Miejsce
1. MARCIN WOŹNICZKA po raz 1
2. GABRIEL GOŁDA po raz 1
3. JAKUB MICHALSKI po raz 1
4. MICHAŁ BODNAR po raz 1
5. KRZYSZTOF SŁAWIŃSKI po raz 1
6. MICHAŁ STEFANIAK po raz 1
7. GRZEGORZ MACHAŁ po raz 1
8. MIROSŁAW SOKOŁOWSKI po raz 1
9. SZYMON SZYKULSKI po raz 1
10. ADAM GAJEWSKI po raz 1