marzec 17 sob 2018

Turniej IV Grand Prix Gliwic w Tenisie Stołowym - Turniej 1

zakończony

Wyniki kategoria młodzik

KAT. MŁODZIEŻOWA

1. RADŁO SZYMON
2. GWIZDON OLIWIER
3. LIBISZEWSKI GRZEGORZ
4. MUGOWSKI ARKADIUSZ
5. STEFANIAK MICHAŁ
6. WIECHEĆ ADRIAN
7. BRYŚ NATALIA
8. SZYKULSKI SZYMON
9-12. JAGODA MICHAŁ
  GWIZDON MAKSYMILIAN
  PASIŃSKA WIKTORIA
  KROCZEK MARTA
13-15. KROCZEK WIKTORIA
  RUSIN KACPER
  KUPIDŁOWSKA KATARZYNA

 

Wyniki kategoria weteran

1. KUCZERA DARIUSZ
2. DOMERADZKI ZDZISŁAW
3. STRZAŁKA MARIAN
4. NOWAKOWSKI WITOLD
5. ROZIK ANDRZEJ
6. ŁAGOWSKI PIOTR

Wyniki kategoria debel open

gry podwójne

1. STEUER-RUSIN
2. GWIZDON-GWIZDON
3. RADŁO-RADŁO
4. STEFANIAK-MUGOWSKI
5. RUSIN-SZYKULSKI
6. JAGODA-BRYŚ
7. ROZIK-SŁAWIŃSKI
8. ŁAGOWSKI-MACHAŁ
9-10. LIBISZEWSKI-WIECHEĆ
  KROCZEK-KROCZEK

Wyniki kategoria open

1. MISIAK MATEUSZ
2. KUMOR MICHAŁ
3. MUGOWSKI ARKADIUSZ
4. GWIZDON OLIWIER
5. RADŁO SZYMON
6. STEFANIAK MICHAŁ
7. GWIZDON ARTUR
8. RUSIN KACPER
9-12. LIBISZEWSKI GRZEGORZ
  WIECHEĆ ADRIAN
  KANIECKA DOROTA
  BRYŚ NATALIA
13-16. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
  KRUPA GRZEGORZ
  SZYKULSKI SZYMON
17-23. MACHAŁ GRZEGORZ
  BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
  ROZIK ANDRZEJ
  ŁAGOWSKI PIOTR
  ZAJĄCZKOWSKI JAKUB
  JAGODA MICHAŁ
  GWIZDON MAKSYMILIAN

Wyniki kategoria inna

seniorzy

1. KUMOR MICHAŁ
2. GWIZDON ARTUR
3. STEFANIAK MICHAŁ
4. SAWICKI DARIUSZ
5. MUGOWSKI ARKADIUSZ
6. RUSIN KACPER
7. SZYKULSKI SZYMON
8. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
9-12. BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  ZAJĄCZKOWSKI JAKUB
  MACHAŁ GRZEGORZ

Wyniki kategoria amator

1. STRZAŁKA MARIAN
2. GWIZDON ARTUR
3. KUCZERA DARIUSZ
4. DOMERADZKI ZDZISŁAW
5. SZYKULSKI SZYMON
6. ZAJĄCZKOWSKI JAKUB
7. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
8. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
9-12. ŁAGOWSKI PIOTR
  ROZIK ANDRZEJ
  KRUPA GRZEGORZ
  BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
13-16. DEC KAMIL
  NOWAKOWSKI ŁUKASZ
  JAGODA MICHAŁ
  MACHAŁ GRZEGORZ

Wyniki kategoria inna

kobiety

1. RUSIN ANNA
2. KANIECKA DOROTA
3. SZABAT PATRYCJA
4. BRYŚ NATALIA
5. KROCZEK MARTA
6. KROCZEK WIKTORIA
7. PASIŃSKA WIKTORIA
8. KUPIDŁOWSKA KATARZYNA