kwiecień 07 sob 2018

Turniej IV Grand Prix Gliwic w Tenisie Stołowym - Turniej 2

zakończony
Relacja z turnieju

http://www.akademiats.pl/turnieje-i-zawody/528-ii-turniej-iv-gp-gliwic-2018

W sobotę 7 kwietnia odbył się drugi z trzech turniejów z cyklu IV Grand Prix Gliwic organizowane przez Akademię Tenisa Stołowego oraz Miasto Gliwice.
W 7 kategoriach wystartowało 74 uczestników. 
Najlepsi w poszczególnych kategoriach to Stecyszyn Jakub, Gumiński Krzysztof, Gajewska Natalia, Michalski Jakub, Domeradzki Zdzisław i para Gajewska - Gumiński. Wielkie brawa dla najlepszych ale również dla wszystkich uczestników :)
Zawody przebiegały w bardzo sportowej atmosferze. 
Już teraz zapraszamy 26 maja 2018r. na finałowy trzeci turniej Grand Prix Gliwic. Zapowiada się ciekawa walka o miejsca medalowe, jeszcze wszystko jest możliwe i każdy może wygrać !

Wyniki

61

zawodników brało
udział

21

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

61

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria młodzicy

Miejsce
1. KRZYSZTOF GUMIŃSKI po raz 1
2. NATALIA GAJEWSKA po raz 1
3. ADRIAN PIEKZA po raz 1
4. GRZEGORZ KUĆ po raz 1
5. MICHAŁ BODNAR po raz 1
6. BARTŁOMIEJ GALA po raz 1
7. DAWID GALA po raz 1
8. MICHAŁ JAGODA po raz 1
9. OLIWIER SOKOŁOWSKI po raz 1
10. MACIEJ FILEK po raz 1
11. WIKTORIA KROCZEK po raz 1
12. MICHAŁ WAWRZESTA po raz 1
13. MARTA KROCZEK po raz 1
14. DANIEL KNEVELS po raz 1
15. OSKAR SOKOŁOWSKI po raz 1
16. MARCEL PAPESZ po raz 1

Wyniki kategoria weteran

Miejsce
1. ZDZISŁAW DOMERADZKI po raz 1

Wyniki kategoria debel open

Miejsce
1. - GUMIŃSKI GAJEWSKA po raz 1
2. - WOŹNICZKA MICHALSKI po raz 1
3. - BRYŚ JAGODA po raz 1
4. - KROCZEK KROCZEK po raz 1
5. - GALA PIEKZA po raz 1
6. - MACHAŁ SŁAWINSKI po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. JAKUB STECYSZYN po raz 1
2. KRZYSZTOF GUMIŃSKI po raz 1
3. ADRIAN PIEGZA po raz 1
4. JAKUB MICHALSKI po raz 1
5. GRZEGORZ KUĆ po raz 1
6. MICHAŁ BODNAR po raz 1
7. MARCIN WOŹNICZKA po raz 1
8. DAWID GALA po raz 1
9. MIROSŁAW SOKOŁOWSKI po raz 1
10. KRZYSZTOF SŁAWIŃSKI po raz 1
11. BARTŁOMIEJ GALA po raz 1
12. MARCIN RYGOL po raz 1
13. NATALIA BRYŚ po raz 1
14. ADAM GAJEWSKI po raz 1
15. MARTA KROCZEK po raz 1
16. GRZEGORZ MACHAŁ po raz 1
17. MARCEL PAPESZ po raz 1
18. OLIWIER SOKOŁOWSKI po raz 1
19. OSKAR SOKOŁOWSKI po raz 1
20. DANIEL KNEVELS po raz 1
21. MICHAŁ JAGODA po raz 1
22. MICHAŁ WAWRZESTA po raz 1
23. MARCIN FILEK po raz 1

Wyniki kategoria inna

Miejsce
1. NATALIA GAJEWSKA po raz 1
2. NATALIA BRYŚ po raz 1
3. MARTA KROCZEK po raz 1

Wyniki kategoria amator

Miejsce
1. JAKUB MICHALSKI po raz 1
2. ZDZISŁAW DOMERADZKI po raz 1
3. MARCIN WOŹNICZKA po raz 1
4. MIROSŁAW SOKOŁOWSKI po raz 1
5. MARCIN RYGOL po raz 1
6. MICHAŁ JAGODA po raz 1
7. KRZYSZTOF SŁAWIŃSKI po raz 1
8. OLIWIER SOKOŁOWSKI po raz 1
9. OSKAR SOKOŁOWSKI po raz 1
10. MARCEL PAPESZ po raz 1
11. GRZEGORZ MACHAŁ po raz 1
12. DANIEL KNEVELS po raz 1
Kategorie
  1. 13:30 - młodzicy
  2. 13:30 - weteran
  3. 13:30 - debel open
  4. 10:15 - open
  5. 11:30 - inna
  6. 11:30 - amator
Plakat turnieju IV Grand Prix Gliwic w Tenisie Stołowym - Turniej 2


ZAPRASZAMY NA IV GRAND PRIX GLIWIC W 
TENISIE STOŁOWYM 2018 

MIEJSCE ZAWODÓW: 
Centrum Sportowo-Kulturalne „Łabędź” 
Gliwice-Łabędy ul. Partyzantów 25 
44-109 Gliwice 

TERMINY: 
I Turniej – 17 III 2018r. 
II Turniej– 7 IV 2018r. 
III Turniej – 26 V 2018r. 

ORGANIZATORZY: 
- Akademia Tenisa Stołowego 
- Miasto Gliwice 

CEL IMPREZY SPORTOWEJ: 
- Pozyskiwanie nowych sympatyków tenisa stołowego 
- Popularyzacja tenisa stołowego oraz zachęcanie młodzieży i rodziców do zdrowej formy spędzania wolnego czasu. 

KATEGORIE WIEKOWE: 
Turniej rozgrywany będzie w następujących kategoriach: 
- Kategoria A - MŁODZIEŻ - zawodnicy do 18 lat i młodsi (rocznik 2000 i młodsi) 
- Kategoria B - SENIORZY - zawodnicy 19-44 lat (rocznik 1999 - 1974) 
- Kategoria C - WETERANI - zawodnicy 45 lat i starsi (rocznik 1973 i starsi) 
- Kategoria D - KOBIETY 
- Kategoria E - GRY PODWÓJNE OPEN 
- Kategoria F - AMATORZY (niezrzeszeni w PZTS i IV Liga) 
- Kategoria G - OPEN ( wszyscy chętni ) 

Można brać udział w kilku kategoriach ! 
PROGRAM ZAWODÓW : 
Godzina – 10.15 - rozpoczęcie gier kategorii G,D 
Godzina – 11.30 - rozpoczęcie gier kategorii B,F 
Godzina – 13.30 - rozpoczęcie gier kategorii A,C,E 
Zapisy do poszczególnych kategorii do 15 minut przed rozpoczęciem gier. 

UCZESTNICTWO
W kategoriach mogą wziąć udział wszyscy chętni: 
- amatorzy, którzy nigdy nie uczestniczyli w rozgrywkach PZTS, lub biorą udziału w rozgrywkach ligowych PZTS co najwyżej w IV lidze, 
- zawodnicy zrzeszeni w PZTS bez ograniczeń ligowych, 
- gry podwójne w dowolnej konfiguracji (kobieta+kobieta, kobieta+mężczyzna, mężczyzna+mężczyzna). 
Za stan zdrowia i ubezpieczenie zawodników organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności. 

SYSTEM TURNIEJU : 
Cykl trzech turniejów kwalifikacyjnych. 
Indywidualna punktacja końcowa stworzona zostanie po odrzuceniu jednego najsłabszego rezultatu, biorąc pod uwagę punkty, a nie zajęte miejsce. W przypadku równej ilości punktów o kolejności zawodników decydują wyższe miejsca w poszczególnych turniejach, ewentualnie wyższe miejsce w ostatnim turnieju. 
Turnieje rozgrywane są systemem do dwóch przegranych pojedynków. Zwycięzca z lewej strony tabeli zajmuje trzecie miejsce. Rozgrywamy mecze o miejsca 5/6 i 7/8. W sytuacji małej ilości zawodników w poszczególnej kategorii, system gier zostanie zmieniony na grupowo-pucharowy lub grupowy. W zależności od ilości uczestników organizator zastrzega sobie zmiany w programie zawodów. 

WPISOWE : 
Każda kategoria -15 zł 
Zawodnicy Akademii – 5 zł 

NAGRODY : 
Dla pierwszych trzech zawodników/czek poszczególnych kategorii w Klasyfikacji Generalnej 
ufundowane zostaną Nagrody rzeczowe, Puchary, Medale i Dyplomy. 
W każdym turnieju eliminacyjnym zawodnicy z miejsc 1-3 w każdej kategorii otrzymają medale. 

POSTANOWIENIA OGÓLNE : 
Zawodnicy/czki koszty przejazdu pokrywają we własnym zakresie. 
Obowiązuje obuwie i strój sportowy. 
Ubezpieczenie NW zawodnik wykupuje w własnym zakresie. 
Sprawy sporne oraz nieujęte w regulaminie rozstrzyga sędzia główny zawodów i organizator. 

INFORMACJE DODATKOWE : 
Dariusz Steuer nr. tel. 607-442-978, e-mail: akademiats@akademiats.pl 
oraz na stronie internetowej www.akademiats.pl 


SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW 
TENISA STOŁOWEGO CAŁEGO REGIONU ŚLĄSKIEGO I NIE TYLKO, 
DO WZIĘCIA UDZIAŁU W 
IV GRAND PRIX GLIWIC. 

PROJEKT DOFINANSOWANY Z BUDŻETU 
MIASTA GLIWICE

Miejsce bitwy