marzec 23 sob 2019

Turniej 30 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2018/2019

zakończony

82

zawodników brało
udział

10

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

10

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Krzysztof Łebkowski po raz 3
2. Brylak Włodzimierz po raz 1
3. Sławomir Stawicki po raz 1
4. Waldemar Śliwiński po raz 1
5. Mariusz Łysiak po raz 1
6. Marek Zawadzki po raz 3
7. Sławomir Ozimek po raz 1
8. Mirosław Kubisiak po raz 3
9. Mieczysław Jarońko po raz 1
10. Malinowski Rafał po raz 2
11. Grzegorz Papis po raz 2
12. Sławomir Woźniak po raz 1
13. Leszek Pęda po raz 3
14. Władysław Gohling po raz 2
15. Stanisław Sadowski po raz 2
16. Jacek Malinowski po raz 1
17. Zbigniew Perzyna po raz 2
18. Andrzej Paszkowski po raz 2
19. Grzegorz Undra po raz 1
20. Tomasz Wronowski po raz 1
21. Krzysztof Kostoń po raz 2
22. Zbigniew Antczak po raz 1
23. Janusz Mrowiński po raz 1
24. Rafał Baranowski po raz 1
25. Wojciech Osiński po raz 2
26. Wojciech Cieślicki po raz 3
27. Roman Bem po raz 1
28. Krzysztof Pawlak po raz 3
29. Małgorzata Rudnik po raz 3
30. Janusz Waszelewski po raz 1
31. Zbigniew Siuda po raz 1
32. Sylwester Wójcik po raz 1
33. Karol Zychowicz po raz 1
34. Iwona Sandecka po raz 2
35. Adam Pańko po raz 2
36. Marek Oleszkiewicz po raz 2
37. Sylwester Kasprzak po raz 3
38. Mirosław Szewczyk po raz 2
39. Stanisław Kaczanowski po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce
1. Mirosław Kubisiak po raz 2
2. Krzysztof Kostoń po raz 9
3. Andrzej Paszkowski po raz 2
4. Mieczysław Jarońko po raz 1
5. Grzegorz Unra po raz 1
6. Władysław Gohling po raz 1
7. Tomasz Wronowski po raz 3
8. Stanisław Sadowski po raz 4
9. Roman Eski po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Paweł Michalski po raz 6
2. Krzysztof Cudny po raz 2
3. Dominik Joński po raz 1
4. Piotr Szablewski po raz 3
5. Andrzej Piesio po raz 5
6. Dawid Nowosielski po raz 1
7. Łukasz Turlej po raz 1
8. Marek Zawadzki po raz 2
9. Kacper Modelewski po raz 1
10. Tomasz Osiński po raz 1
11. Stanislaw Rosiński po raz 1
12. Wojciech Wachol po raz 1
13. Piotr Gradek po raz 1
14. Zbigniew Siuda po raz 1
15. Jarosław Bądos po raz 1
16. Marek Słomkowski po raz 1
17. Mariusz Rosiński po raz 1
18. Paweł Kusiak po raz 1
19. Sławomir Stawicki po raz 1
20. Mateusz Świderski po raz 1
21. Jarosław Menich po raz 1
22. Daniel Gontarski po raz 2
23. Krzysztof Molenda po raz 1
24. Mariusz (Max) Maksymiuk po raz 1
25. Klaudiusz Pobudzin po raz 2
26. Piotr Siestrzeńcewicz po raz 1
27. Adrian Borowski po raz 1
28. Kamil Rebman po raz 1
29. Konrad Kowalczyk po raz 1
30. Jaroslaw Neciński po raz 1
31. Filip Budu po raz 2
32. Szymon Sakowicz po raz 2
33. Agnieszka Rybak po raz 3
34. Franciszek Smulikowski po raz 1