grudzień 15 sob 2018

Turniej 16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

94

zawodników brało
udział

11

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

14

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Jacek Malinowski po raz 1
2. Mieczyslaw Jarońko po raz 1
3. Mariusz Łysiak po raz 4
4. Krzysztof Ziółek po raz 1
5. Marek Zawadzki po raz 1
6. Sylwester Wojcik po raz 1
7. Krzysztof Kostoń po raz 3
8. Mirosław Kubisiak po raz 1
9. Leszek Pęda po raz 1
10. Malinowski Rafał po raz 1
11. Stanislaw Sadowski po raz 1
12. Marek Galązka po raz 3
13. Arttur Kozak po raz 1
14. Jerzy Sikorski po raz 1
15. Władyslaw Gohling po raz 1
16. Adam Sitkiewicz po raz 3
17. Michnowski Krzysztof po raz 1
18. Andrzej Paszkowski po raz 1
19. Tomasz Wronowski po raz 2
20. Jacek Frątczak po raz 1
21. Krzysztof Pawlak po raz 1
22. Janusz Waszelewski po raz 4
23. Marek Korzemski po raz 1
24. Sławomir Wożniak po raz 1
25. Wojciech Osiński po raz 1
26. Grzegorz Undra po raz 2
27. Wojciech Cieślicki po raz 1
28. Piotr Gradek po raz 2
29. Klaudiusz Pobudzin po raz 1
30. Zbigniew Perzyna po raz 1
31. Krzysztof Molenda po raz 1
32. Zbigniew Antczak po raz 2
33. Jan Fuglewicz po raz 1
34. Małgorzata Rudnik po raz 2
35. Dariusz Adamkiewicz po raz 1
36. Stanislaw Kaczanowski po raz 1
37. Slawomir Staśkiewicz po raz 1
38. Leszek Leszczyński po raz 1
39. Alekdander Maksimow po raz 1
40. Karol Zychowicz po raz 2
41. Marek Oleszkiewicz po raz 2
42. Stanislaw Janiszewski po raz 2
43. Janusz Ćwikliński po raz 1
44. Adam Panko po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce
1. Miroslaw Kubisiak po raz 1
2. Krzysztof Kostoń po raz 5
3. Marek Korzemski po raz 4
4. Stanislaw Sadowski po raz 2
5. Michnowski Krzysztof po raz 1
6. Tomasz Wronowski po raz 3
7. Leszek Leszczyński po raz 1
8. Aleksander Maksymow po raz 1
9. Władyslaw Gohling po raz 1
10. Mieczyslaw Jaronko po raz 2
11. Grzegorz Undra po raz 1
12. Dariusz Adamkiewicz po raz 1
13. Marek Oleszkiewicz po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Arkadiusz Ziemiński po raz 2
2. Kacper Olczak po raz 1
3. Maciej Jar po raz 3
4. Tomasz Walkiewicz po raz 1
5. Grzegorz Pławski po raz 1
6. Jakub Nieroda po raz 1
7. Marcin Karwowski po raz 1
8. Tomasz Filipski po raz 1
9. Mariusz Łysiak po raz 1
10. Anh Tuan Truong po raz 1
11. Szymon Sakowicz po raz 1
12. Marcin Ostrowski po raz 2
13. Krystian Spilaszek po raz 2
14. Ocipka Kamil po raz 1
15. Slawomir Rutkowski po raz 1
16. Jarosław Menich po raz 1
17. Marek Korzemski po raz 2
18. Piotr Karpienia po raz 1
19. Andrzej Piesio po raz 1
20. Ocipka Dominik po raz 1
21. Janusz Mrowiński po raz 1
22. Julia Kęsicka po raz 1
23. Daniel Gontarski po raz 2
24. Pawel Kusiak po raz 1
25. Waldemar Milczarek po raz 1
26. Grzegorz Klonowski po raz 1
27. Pawełó Naduk po raz 1
28. Leszek Sotek po raz 2
29. Kręźlewicz Adrianna po raz 1
30. Józef Mańk po raz 1
31. Wojcieska Aneta po raz 1
32. Paweł Pacek po raz 1
33. Zalewska Katarzyna po raz 1
34. Filip Budu po raz 1
35. Przemyslaw Krupa po raz 1
36. Oliwia Michalak po raz 1
37. Grzegorz Smycz po raz 1