listopad 21 sob 2020

Turniej 12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021

zakończony

60

zawodników brało
udział

4

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

2

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

grupa 1 - urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Waldemar Śliwiński po raz 3
2. Sylwester Wójcik po raz 1
3. Piotr Knapczyński po raz 1
4. Marek Laskowski po raz 1
5. Małgorzata Rudnik po raz 1
6. Grzegorz Papis po raz 1
7. Sławomir Staśkiewicz po raz 1
8. Krzysztof Pawlak po raz 3
9. Janusz Mrowiński po raz 1
10. Stanisław Sadowski po raz 1
11. Wojciech Chrabąszcz po raz 2
12. Janusz Waszelewski po raz 2
13. Roman Bem po raz 1
14. Janusz Ćwikliński po raz 1
15. Joanna Ozimkiewicz po raz 1
16. Tomasz Wronowski po raz 1

Wyniki kategoria oldboy młodszy

grupa 2 - urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Krzysztof Cudny po raz 1
2. Marek Gałązka po raz 1
3. Wojciech Ratyński po raz 1
4. Mariusz Łysiak po raz 1
5. Zdzisław Orzechowski po raz 1
6. Marek Biernat po raz 1
7. Paweł Kałuski po raz 1
8. Mirosław Kubisiak po raz 1
9. Piotr Karpienia po raz 1
10. Leszek Pęda po raz 1
11. Artur Zamkowski po raz 1
12. Marcin Tokarek po raz 1
13. Władysław Gohling po raz 1
14. Gurgas Sławomir po raz 1
15. Jarosław Niewiadomski po raz 1
16. Marek Zawadzki po raz 1
17. Marek Pasieka po raz 1
18. Karol Zychowicz po raz 1
19. Sławomir Kowal po raz 1
20. Mariola Kornacka po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Paweł Michalski po raz 1
2. Krzysztof Wroniewski po raz 2
3. Robert Niewiadomski po raz 1
4. Tomasz Gryziak po raz 1
5. Krzysztof Ziółek po raz 1
6. Szymon Sakowicz po raz 1
7. Adrian Borowski po raz 2
8. Robert Dawidko po raz 1
9. Mariusz Łysiak po raz 2
10. Krzysztof Stępień po raz 1
11. Andrzej Piesio po raz 2
12. Marek Słomkowski po raz 1
13. Marek Biernat po raz 1
14. Mariusz (Max) Maksymiuk po raz 1
15. Krzysztof Baradziej po raz 2
16. Jarosław Menich po raz 1
17. Zdzisław Orzechowski po raz 1
18. Szymon Rybarczyk po raz 1
19. Paweł Naduk po raz 1
20. Krzysztof Molenda po raz 1
21. Giray Zafer po raz 1
22. Piotr Gradek po raz 1
23. Marcin Tokarek po raz 1
24. Karol Wiśniewski po raz 2
Źródło: xls