sierpień 30 nie 2020

Turniej Puchar Lata 2020 w tenisie stołowym - Powsin

zakończony
Wyniki

28

zawodników brało
udział

28

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 84 meczy

Miejsce W P
1. Artur Kasprzak po raz 1 7 0
2. Piotr Chrustowski po raz 1 5 4
3. Kamil Rebman po raz 1 9 2
4. Kłobukowski Rafał po raz 1 6 2
5. Oliver Grochala po raz 1 3 3
6. Piotr Derecki po raz 1 6 3
7. Szymon Rybarczyk po raz 1 5 2
8. Paweł Popielczyk po raz 1 5 3
9. Roman Maćkiewicz po raz 1 4 2
10. Łukasz Błaszczyk po raz 1 3 4
11. Piotr Gradek po raz 1 4 3
12. Mariusz (Max) Maksymiuk po raz 1 4 2
13. Michał Popielczyk po raz 1 1 4
14. Wojciech Wypyszyński po raz 1 4 2
15. Jadwiga Motor po raz 1 2 4
16. Andrzej Piesio po raz 1 3 3
17. Janusz Pawelski po raz 1 2 3
18. Patryk Ślifirski po raz 1 1 5
19. Jacek Getner po raz 1 1 4
20. Andrzej Flomander po raz 1 2 3
21. Iwona Sandecka po raz 1 3 3
22. Gurnani Daksh po raz 1 1 4
23. Adrian Zaremba po raz 1 2 3
24. Szczupak Sebastian po raz 1 0 0
25. Dąbrowski Łukasz po raz 1 0 0
26. Leszek PĘKALA po raz 1 1 3
27. Jan Getner po raz 1 0 5
28. Artur Manowski po raz 1 0 4
. po raz 4
3
Kamil Rebman
1
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

3
Janusz Pawelski
0
Dąbrowski Sebastian

mecz turniejowy

3
Kamil Rebman
0
Dąbrowski Sebastian

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Jadwiga Motor

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Leszek PĘKALA

mecz turniejowy

3
Leszek PĘKALA
0
Jadwiga Motor

mecz turniejowy

3
Szymon Rybarczyk
1
Paweł Popielczyk

mecz turniejowy

3
Paweł Popielczyk
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

3
Szymon Rybarczyk
2
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

3
Andrzej Piesio
1
Piotr Derecki

mecz turniejowy

3
Oliver Grochala
1
Andrzej Piesio

mecz turniejowy

3
Piotr Derecki
2
Oliver Grochala

mecz turniejowy

3
Adrian Zaremba
0
Artur Manowski

mecz turniejowy

3
Kłobukowski Rafał
0
Adrian Zaremba

mecz turniejowy

3
Kłobukowski Rafał
1
Artur Manowski

mecz turniejowy

2
Piotr Gradek
0
Łukasz Błaszczyk

mecz turniejowy

2
Artur Kasprzak
1
Łukasz Błaszczyk

mecz turniejowy

2
Łukasz Błaszczyk
0
Patryk Ślifirski

mecz turniejowy

2
Artur Kasprzak
0
Piotr Gradek

mecz turniejowy

2
Piotr Gradek
1
Patryk Ślifirski

mecz turniejowy

2
Artur Kasprzak
1
Patryk Ślifirski

mecz turniejowy

2
Iwona Sandecka
1
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

2
Jacek Getner
0
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

2
Iwona Sandecka
1
Jacek Getner

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
1
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Jacek Getner

mecz turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
0
Jan Getner

mecz turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Roman Maćkiewicz
0
Gurnani Daksh

mecz turniejowy

2
Andrzej Flomander
0
Jan Getner

mecz turniejowy

2
Gurnani Daksh
0
Jan Getner

mecz turniejowy

2
Andrzej Flomander
0
Gurnani Daksh

mecz turniejowy

3
Iwona Sandecka
0
Gurnani Daksh

mecz turniejowy

3
Janusz Pawelski
0
Artur Manowski

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
1
Patryk Ślifirski

mecz turniejowy

3
Adrian Zaremba
0
Dąbrowski Sebastian

mecz turniejowy

3
Łukasz Błaszczyk
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

3
Paweł Popielczyk
0
Jacek Getner

mecz turniejowy

3
Andrzej Piesio
0
Jadwiga Motor

mecz turniejowy

3
Kłobukowski Rafał
0
Jan Getner

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
1
Kamil Rebman

mecz turniejowy

3
Piotr Derecki
0
Leszek PĘKALA

mecz turniejowy

3
Piotr Gradek
0
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

3
Artur Kasprzak
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

3
Oliver Grochala
1
Adrian Zaremba

mecz turniejowy

3
Łukasz Błaszczyk
0
Szymon Rybarczyk

mecz turniejowy

3
Roman Maćkiewicz
0
Paweł Popielczyk

mecz turniejowy

3
Kłobukowski Rafał
0
Andrzej Piesio

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
0
Piotr Derecki

mecz turniejowy

3
Piotr Gradek
0
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

3
Artur Kasprzak
2
Mariusz (Max) Maksymiuk

mecz turniejowy

3
Oliver Grochala
0
Łukasz Błaszczyk

mecz turniejowy

3
Kłobukowski Rafał
1
Roman Maćkiewicz

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
1
Piotr Gradek

mecz turniejowy

3
Artur Kasprzak
0
Oliver Grochala

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
0
Kłobukowski Rafał

mecz turniejowy

3
Artur Kasprzak
0
Piotr Chrustowski

mecz turniejowy

2
Patryk Ślifirski
0
Artur Manowski

mecz turniejowy

2
Jadwiga Motor
1
Jan Getner

mecz turniejowy

2
Kamil Rebman
0
Leszek PĘKALA

mecz turniejowy

2
Michał Popielczyk
0
Iwona Sandecka

mecz turniejowy

2
Kamil Rebman
1
Janusz Pawelski

mecz turniejowy

2
Jadwiga Motor
0
Adrian Zaremba

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Jacek Getner

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Andrzej Flomander

mecz turniejowy

2
Andrzej Piesio
0
Dąbrowski Sebastian

mecz turniejowy

2
Piotr Derecki
0
Patryk Ślifirski

mecz turniejowy

2
Wojciech Wypyszyński
0
Gurnani Daksh

mecz turniejowy

2
Kamil Rebman
1
Michał Popielczyk

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Jadwiga Motor

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Andrzej Piesio

mecz turniejowy

2
Piotr Derecki
0
Wojciech Wypyszyński

mecz turniejowy

2
Kamil Rebman
0
Roman Maćkiewicz

mecz turniejowy

2
Szymon Rybarczyk
0
Piotr Gradek

mecz turniejowy

2
Paweł Popielczyk
0
Mariusz (Max) Maksymiuk

mecz turniejowy

2
Piotr Derecki
0
Łukasz Błaszczyk

mecz turniejowy

2
Kamil Rebman
1
Szymon Rybarczyk

mecz turniejowy

2
Piotr Derecki
1
Paweł Popielczyk

mecz turniejowy

2
Kamil Rebman
0
Oliver Grochala

mecz turniejowy

2
Kłobukowski Rafał
0
Piotr Derecki

mecz turniejowy

3
Kamil Rebman
2
Kłobukowski Rafał

mecz turniejowy

3
Piotr Chrustowski
1
Kamil Rebman

mecz turniejowy

Kategorie
  1. 11:00 - open - 15 zł

Zapraszam na Turniej tenisa stołowego o puchar lata 2020


Wpisowe 15,-


Gramy w grupach.. potem drabinka.. (czyli dużo gry) ;)


Podium nagrodzone pamiątkowymi pucharkami..

Oraz Losowa Nagroda wśród wszystkich uczestników.. 

Miejsce bitwy