Stół betonowy Park Szczęśliwice

Ochota, , liczba stołów: 3

Opis
Stoły znajdują się zaciszu drzew w Parku Szczęśliwickim. Przy stołach są ławeczki do siedzenia, wieczorem zapalają się lampy, które je oświetlają. Stoły są na utwardzonym podłożu.
Zorganizowane turnieje
 • 64x64

  Szczęki Cup 7th Edition

  Rozpoczęcie 15 lipca 2020 17:00 (środa) Poprzedni turniej był pełen niespodzianek, miejmy nadzieję że i w tym będzie podobnie. Standardowo turniej rozgrywany do 2 przegranych meczy systemem pucharowym z grą o miejsca. Udział w turnieju jest darmowy ale trzeba posiadać własną rakietkę.
 • 64x64

  Szczęki Cup 6th Edition

  Zakończony 08 lipca 2020 17:00 Standardowo turniej rozgrywany systemem pucharowym do dwóch przegranych meczy i z meczami o miejsca. Bez względu na warunki atmosferyczne jesteśmy w stanie rywalizować i liczyć na poprawienie frekwencji tym razem. Do zobaczenia na stołach ;)
 • 64x64

  Szczęki Cup 5th Edition

  Zakończony 01 lipca 2020 17:00 No cóż deszcz, komary, mokra nawierzchnia co to jest, jak na poprzednim turnieju było 21 zawodników ;) Tym razem turniej już w nowym miesiącu lipcu. Standardowo system pucharowy i gra do 2 przegranych w zależności od liczby uczestników gra też o miejsca. Do zobaczenia na stołach oby teraz było sucho :P
 • 64x64

  Szczęki Cup 4th Edition

  Zakończony 24 czerwca 2020 17:00 Zapraszamy wszystkich jeszcze raz na klasyczny turniej na stołach betonowych, liczymy tym razem na większą frekwencję niż ostatnio. Maksymalna liczba zawodników to 24 osoby. Turniej rozgrywany systemem pucharowym do 2 przegranych meczy. W zależności od frekwencji będą grane mecze o miejsca. Na każdym z turniejów była dobra pogoda liczymy na to że teraz nie będzie inaczej.
 • 64x64

  Szczęki Cup 3rd Edition

  Zakończony 17 czerwca 2020 17:00 Zapraszamy wszystkich jeszcze raz na klasyczny turniej na stołach betonowych, liczymy tym razem na większą frekwencję niż ostatnio. Maksymalna liczba zawodników to 24 osoby. Turniej rozgrywany systemem pucharowym do 2 przegranych meczy. W zależności od frekwencji będą grane mecze o miejsca. Na każdym z turniejów była dobra pogoda liczymy na to że teraz nie będzie inaczej.
 • 64x64

  Szczęki Cup 2nd Edition

  Zakończony 10 czerwca 2020 17:00 Na najbliższym turnieju będzie klasyfikacja setów co pozwoli rozstrzygnąć miejsca w turnieju.
 • Szczęki Cup Begining of Summer

  Zakończony 03 czerwca 2020 17:00 Wreszcie z czystym sumieniem możemy poinformować a starcie turnieju, z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie, start turnieju został opóźniony. Wiemy że każdemu tego brakowało, emocji, rywalizacji, ruchu ....
 • 64x64

  Szczęśliwice Cup End of Summer

  Zakończony 28 sierpnia 2019 18:00 Turniej na koniec lata, zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa, gdyż dzień jest coraz krótszy, jest to turniej kończący sezon na powietrzu, większość zawodników przerzuci się na halę a Turniej pewnie wystartuje znowu na wiosnę ;) P.S. Turniej zaczyna się o godzinie 17, jeśli ktoś nie będzie mógł lub się spóźni to prosimy o informację.
 • 64x64

  Szczęśliwice Cup 12th edition

  Zakończony 22 sierpnia 2019 18:00 Nie masz pomysłu na koniec wakacji? Nie wiesz co zrobić w środku tygodnia? Lubisz aktywnie spędzać czas i poczuć dreszczyk emocji? To jest właśnie turniej dla ciebie, betonowe stoły wraz z oświetleniem zapewnią ci zabawę do wieczora. A że ostatnio cały czas jest komplet zawodników dowodzi że jest z kim grać, na pewno nie zabraknie miejsca dla ciebie, zapraszamy do rywalizacji
 • 64x64

  Szczęśliwice Cup 11th edition

  Zakończony 14 sierpnia 2019 18:00 Nie masz planów na długi weekend? Chcesz aktywnie spędzić czas i poczuć dreszczyk emocji? Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w turnieju na stołach betonowych na świeżym powietrzu, można zacząć aktywnie początek długiego weekendu i miło spędzić wieczór ;) Do tej pory dopisywała frekwencja i liczymy na to że się to nie zmieni w najbliższym czasie, do zobaczenia.