luty 24 sob 2018

Turniej I GRAND PRIX Gminy Czosnów w tenisie stołowym- 6 turniej

zakończony

W klasyfikacji generlanej po 6 turnieju z cyklu GP Gminy Czosnów kolejno uplasowali się:
Gra indywidualna:
1 Krystian Marek
2 Mariusz Regulski
3 Paweł Brylak
4 Marek Słodkowski
5 Kamil Ocipka
6 Justyn Milewski
7 Rafał Mamaj
8 Dominik Ocipka
9 Jarosław Okruch
10 Mateusz Jóźwiak
11 Włodzimierz Brylak
12 Antoni Buchalski
13 Jarosław Mamaj
14 Michał Markowski
15 Jakub Konieczny
16 Tadeusz Kręźlewicz
17 Hubert Pacholak
18 Jacek Kisiel
19 Radosław Przychodzki
Krzysztof Michnowski
21 Mariusz Gałczyński
22 Sławomir Szadkowski
23 Jerzy Przeradzki
24 Artur Smarzyk
25 Marcin Chuderski
26 Grzegorz Pławski
27 Michał Dudek
28 Aneta Wojcieska
29 Wojciech Ratyński
Michał Stolsztener
31 Adam Kępa
Stanisław Trzpioła
33 Marek Lewandowski
34 Łukasz Sosnowski
35 Marek Malita
36 Artur Kasprzak
Mateusz Cymerman
38 Adrianna Kręźlewicz
39 Marcin Kuczkowski
40 Tomasz Pyrcak
41 Marcin Błachnik
Przemysław Kaźmierczak
43 Sławomir Skowyrski
44 Wojciech Szpigiel
45 Bartosz Sokulski
46 Katarzyna Trochimiuk
47 Kamil Wiśniewski
Kacper Dobczyński
Jan Sztolsztener
Dorota Dobczyńska
51 Mateusz Franiewski
Jan Królak
Debel:
1 Mariusz Regulski i Krystian Marek
2 Kamil Ocipka i Dominik Ocipka
3 Paweł Brylak i Marek Słodkowski
4 Sławomir Szadkowski i Krzysztof Michnowski
5 Andrzej Ocipka i Jarosław Mamaj
6 Michał Markowski i Wojciech Dąbrowski
7 Włodzimierz Brylak i Antoni Buchalski
8 Rafał Mamaj i Radosław Przychodzki
9 Hubert Pacholak i Jakub Konieczny

Wyniki kategoria open

1 Paweł Brylak 
2 Krystian Marek 
3 Artur Smarzyk (TRANSLUK SRS ŁOMNA) 
4 Marek Słodkowski 
5 Mariusz Regulski 
6 Krzysztof Michnowski 
7 Kamil Ocipka (SRS TRANSLUK ŁOMNA) 
8 Rafał Mamaj (SRS TRANSLUK ŁOMNA) 
9 Jakub Konieczny 
10 Sławomir Szadkowski 
11 Michał Stolsztener 
12 Tomasz Pyrcak 
13 Marek Lewandowski 
14 Adrianna Kręźlewicz (TRANSLUK SRS ŁOMNA) 
15 Tadeusz Kręźlewicz (TRANSLUK SRS ŁOMNA) 
16 Dominik Ocipka (TRANSLUK SRS ŁOMNA)
17 Igor Styczyński 
18 Jerzy Przeradzki 
19 Aneta Wojcieska (SRS TRANSLUK ŁOMNA)
20 Jan Sztolsztener
21 Łukasz Chrustowski
22 Kacper Dobczyński
23 Natalia Halarewicz 
24 Dorota Dobczyńska 
25 Jan Królak 
26 Jolanta Ocipka (TRANSLUK SRS ŁOMNA) 
27 Mateusz Franiewski 
28 Barbara Dobczyńska 
29 Tomasz Szuszkiewicz 
30 Mariusz Gałczyński (TRANSLUK SRS ŁOMNA) 

Wyniki kategoria debel open

1 Mariusz Regulski i Krystian Marek 
2 Paweł Brylak i Marek Słodkowski 
3 Michał Markowski i Wojciech Dąbrowski 
4 Sławomir Szadkowski i Krzysztof Michnowski 
5 Kamil Ocipka i Dominik Ocipka (TRANSLUK SRS ŁOMNA) 
6 Artur Smarzyk i Igor Styczyński 
7 Jakub Konieczny i Mateusz Franiewski