październik 08 sob 2022

Turniej OTWARTY WARSZAWSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2022 - 2 termin

zakończony
Kategorie
 1. 18:00 - open - 40 zł
Plakat turnieju OTWARTY WARSZAWSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2022 - 2 termin

Otwarte warszawskie turnieje tenisa stołowego to wydarzenie stworzone dla osób chcących rywalizować w grze na punkty. W każdą sobotę spotykamy się o godz. 17:50 w hali przy ul. Porajów 3 w celu rozegrania kolejnego turnieju.

 1. W każdą sobotę w godzinach 18:00-20:30 rozgrywamy turniej systemem do dwóch przegranych z grą o poszczególne miejsca.
 2. Każdy uczestnik rozegra co najmniej 4 mecze turniejowe.
 3. Mecze rozgrywamy do 2 lub 3 wygranych setów, w zależności od ilości zgłoszonych uczestników.
 4. W przypadku zgłoszenia się do danego turnieju co najmniej 5 kobiet, turniej będzie rozgrywany w dwóch kategoriach: kobiety, mężczyźni. W przeciwnym wypadku wszyscy uczestnicy rywalizują w jednej łączonej kategorii.
 5. Zapisy odbywają się do godziny 15:00 w dniu rozgrywania turnieju poprzez naszą stronę internetową. Wypis możliwy jest do godz. 20:00 dzień przed (piątek).
 6. W turnieju może wziąć udział każda osoba posiadająca konto na stronie www.hittheball.pl i akceptująca regulamin ligi (dopuszczamy zawodników z licencjami PZTS).
 7. W poniedziałek po każdym turnieju na naszym fanpage’u ukazywać się będą wyniki oraz klasyfikacja generalna.
 8. Rozstawienie na pierwszym turnieju, bądź w przypadku gdy kilku zawodników ma taką samą liczbę punktów odbywa się poprzez losowanie.
 9. Po każdym turnieju zawodnicy otrzymują punkty do rankingu w zależności od miejsca lub przedziału jaki zajęli.
 10. Na koniec cyklu rozgrywek najlepsi zawodnicy według rankingu otrzymają nagrody oraz nagrody specjalne przydzielane przez koordynatora rozgrywek.
 11. W sytuacjach spornych ostateczny głos ma koordynator ligi.
 12. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w naszych mediach społecznościowych i na stronie internetowej (wyniki, zdjęcia).
 13. Jeśli dany zawodnik zakończył już udział w turnieju, zachęcamy do rozgrywania meczów towarzyskich do końca trwania turnieju na wolnych stołach.
 14. Kontakt- koordynator rozgrywek Jan Klepko Tel. 515332133
 15. W przypadku gdy nie uda się rozegrać wszystkich gier o poszczególne miejsca zawodnicy uzyskują otrzymują punkty za najwyższe możliwe miejsce w przedziale, w którym zakończyli turniej. 


Miejsce bitwy