Turniej Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym 2018

2. 9:30 - Mistrz Powiatu (mieszkańcy powiatu makowskiego)
  3. 10:00 - amator
  4. 10:30 - weteran (50+)
  5. 11:30 - open
Plakat turnieju Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa stołowego na Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego, które odbędą się 21 kwietnia 2018 o godz. 9.00 w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Maz, ul.Kopernika 2.

Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane drogą elektronicznąulksmacovia@interia.pl lub telefonicznie (SMS): 570 060 071 do godz. 20:00 – 17.04.2018r (wtorek), ewentualnie w dniu rozgrywania turnieju w miarę wolnych miejsc.

W zgłoszeniu proszę podać: Imię / Nazwisko / Rok urodzenia / Miejscowość / Telefon / Kategoria W turnieju mogą brać udział mieszkańcy całego kraju. Turniej będzie rozgrywany w 5 kategoriach:

1. Młodzież Szkolna do 16 lat godz. 9:00

2. Mistrz Powiatu (mieszkańcy powiatu makowskiego) godz. 9:30

3. Amator (zawodnicy nigdy niezrzeszeni w PZTS) godz. 10:00

4. Weteran 50 + godz. 10:30,

5. OPEN (wszyscy chętni) godz. 11:30

Wpisowe do turnieju dla zawodników/zawodniczek w kwocie 15 zł od uczestnika będzie pobierane w gotówce, podczas potwierdzania obecności w dniu turnieju. Wpisowe nie dotyczy kategorii Młodzież Szkolna do 16 lat.

Odprawa techniczna połączona z losowaniem zawodników w poszczególnych kategoriach odbędzie się 20.04.2018 (piątek) o godz. 18:00.

Oficjalne otwarcie turnieju około godz.11:00

NAGRODY :

W kategorii: Młodzież Szkolna do 16 lat :

miejsca I-III – puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe

W kategoriach: Mistrz Powiatu, Amator, Weteran 50+ :

miejsca I-III – puchary, dyplomy, bony towarowe MODEST (odpowiednio 150zł, 100zł, 50zł)

W kategorii: OPEN miejsca I-III – puchary, dyplomy, bony towarowe MODEST (odpowiednio 300zł, 200zł, 100zł)

Szczegóły w REGULAMINIE.

ORGANIZATORZY :
➢ ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki
➢ Urząd miasta Maków Mazowiecki
➢ Starostwo Powiatowe w Makowie Maz.

SYSTEM ROZGRYWEK I PRZEPISY GRY:
W turnieju mogą brać udział mieszkańcy całego kraju. Turniej będzie rozgrywany w 5 kategoriach:

Czas trwania turnieju uzależniony jest od liczby zgłoszonych uczestników. Mecze rozgrywane są zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego PZTS. Mecze rozgrywane są do 3 zwycięskich setów. Sety rozgrywane są do 11 punktów zdobytych przez jedną ze stron; przy wyniku seta 10:10 dla jednej ze stron set trwa do osiągnięcia przewagi 2 punktów jednej ze stron. Mecze sędziują sędziowie oraz zawodnicy przez nich wyznaczeni. Kwestie sporne,
w zależności od ich charakteru, rozstrzygają sędziowie turnieju. Finały będą rozgrywane z udziałem zawodniczek i zawodników, którzy nie przegrają wcześniej żadnego spotkania. Zawodnik, który przegra mecz finałowy będzie musiał bronić drugiego miejsca.