Turniej III Tenisowe Grand Prix Czerwina

Kategorie
  1. 11:00 - open
  2. 11:00 - weteran
  3. 11:00 - kobiety

Rywalizacja będzie przebiegać w hali sportowej przy ulicy Piastowskiej 23A w Czerwinie. Początek zawodów przewidziany został w sobotę, 3 marca na godz. 11.00. Zapisy do rywalizacji przyjmuje Krzysztof Tyszka (tel. 692 340 565) lub w dniu turnieju do godz. 10.45. Rywalizacja została zaplanowana w kategorii open oraz w kategorii weteranów +45. Specjalna kategoria została również przewidziana dla kobiet, dla których udział w zawodach jest bezpłatny.

Dodatkowo od godz. 9.00 wystartują dwie kategorie specjalnie dla mieszkańców gminy Czerwin, z podziałem dla juniorów do lat 16 oraz w kategorii open. Dla trzech najlepszych zawodników poszczególnych kategorii przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowe nagrody przygotowali również sponsorzy. Zgłoszenia dla mieszkańców gminy Czerwin do godz. 8.45.

Zapraszamy do rywalizacji wszystkich tenisistów stołowych z całego regionu, którzy chcą sprawdzić się w turnieju - mówi organizator zawodów Krzysztof Tyszka. - Rywalizacja w zawodach w Czerwinie szczególnie w ubiegłym sezonie cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego mamy nadzieję również tym razem nie zabraknie chętnych tenisistów do rywalizacji w zawodach.

Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych za udział w jednej kategorii. Głównym sponsorem imprezy jest Urząd Gminy Czerwin. Sponsorami dodatkowymi zawodów są: Piekarnia Kurpiowska Serafin i Konkret marketpozyczkowy.pl. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja Ostrołęka.

W ubiegłym roku do rywalizacji przystąpiło blisko siedemdziesięciu zawodników z m.in. Makowa Mazowieckiego, Mławy, Łomży, Wąsewa, Czerwina, Rzekunia, Goworowa, Pisk i Ostrołęki. W kategorii open najlepszy okazał się okazał się Maciej Dobrowolski z Łomży, który odniósł komplet zwycięstw. Drugie miejsca zajął Grzegorz Kaszuba z Makowa Mazowieckiego, a na trzeciej lokacie uplasował się Marcin Dudziec z Goworowa.