sierpień 16 nie 2020

Turniej III młodzieżowy turniej tenisa stołowego o puchar PZTS

zakończony
Wyniki

Wyniki kategoria młodzik

Wyniki kategoria inna

kadet

Wyniki kategoria inna

junior

Kategorie
  1. 10:30 - młodzik - brak wpisowego
  2. 10:30 - inna (kadet) - brak wpisowego
  3. 10:30 - inna (junior) - brak wpisowego
Plakat turnieju III młodzieżowy turniej tenisa stołowego o puchar  PZTS


Zapraszamy na  III MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

o PUCHAR PZTS

1. Organizatorzy: - Polski Związek Tenisa Stołowego - Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego - LOSiR Luboń - LKTS Luboń

2. Cel: - Popularyzacja tenisa stołowego; - Promocja i upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży; - Promocja Miasta Luboń oraz Województwa Wielkopolskiego 

3. Termin i miejsce rozgrywek: 16.08.2020r. Hala Sportowa LOSiR ul. H. Kołłątaja 1 Luboń

4. Patronat : - Marszałek Województwa Wielkopolskiego – Marek Woźniak - Poseł na Sejm RP, Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki – Tadeusz Tomaszewski - Burmistrz Lubonia – Małgorzata Machalska

5. Uczestnictwo - rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych dziewczęta i chłopcy osobno: MŁODZIK: 2007-2008, KADET 2005-2006, JUNIOR 2002-2004 - wymagane są aktualne badanie lekarskie lub zgoda rodziców z oświadczeniem o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu oraz dokument stwierdzający tożsamość - w zawodach mogą brać udział dzieci i młodzież zrzeszeni i niezrzeszeni, posiadający licencję PZTS lub bez licencji. - nie przewiduje się pobierania wpisowego do zawodów 6. System rozgrywek System rozgrywek dostosowany do liczby uczestników w poszczególnych kategoriach. Zawody rozegrane zostaną na 16 stołach firmy Donic Person 25, piłeczkami Tibhar Syntt 40+

 7. Zgłoszenia przesyłać do 14 sierpnia na adres : wielkopolski@pzts.pl treści maila wpisując: imię i nazwisko, rok urodzenia ( kategoria ) oraz Klub Sportowy lub miejscowość lub w dniu zawodów w godzinach 9.00 – 10.00, w biurze zawodów na hali.

8. Ramowy program zawodów: - godz. 9:00 – 10.15 – rozgrzewka - godz. 10.20 uroczyste otwarcie - godz. 10:30 – ok. 16.30 gry turniejowe - dekoracje odbędą się po zakończonych grach w poszczególnych kategoriach

9. Nagrody: Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli 1, 2, 3-4 otrzymają dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe Zawodnicy z miejsc 1-8 otrzymają pamiątkową koszulkę .

10. Wyżywienie : - każdy uczestnik otrzyma darmowy posiłek (obiad)

Miejsce bitwy