OPEN:
W grupach gramy 3 sety (3:0, 2:1)
Z grup wychodzą zawodnicy z miejsc 1-3.
Najlepsi zawodnicy grup w pierwszej rundzie turnieju pucharowego mają wolny los.
Turniej główny "od przodu" gramy do 3 wygranych setów (3:0, 3:1, 3:2)
Pojedynki "od tyłu" gramy do 2 wygranych setów (2:0, 2:1) z wyjątkiem meczów o 3, 5 oraz 7 miejsce.
Zawodnicy z miejsc 4-6 w grupie rozegrają jeszcze jeden mecz o przedział.
AMATOR:
5 rund w systemie szwajcarskim gramy 3 sety (3:0, 2:1)
Najlepsza "16-stka" rozgrywa turniej pucharowy.
Turniej główny "od przodu" gramy do 3 wygranych setów (3:0, 3:1, 3:2)
Pojedynki "od tyłu" gramy do 2 wygranych setów (2:0, 2:1) z wyjątkiem meczów o 3, 5 oraz 7 miejsce.
CHŁOPCY MŁODSI:
W grupach gramy 3 sety (3:0, 2:1)
Z grup wychodzą zawodnicy z miejsc 1-2.
Turniej główny "od przodu" gramy do 3 wygranych setów (3:0, 3:1, 3:2)
Pojedynki "od tyłu" gramy do 2 wygranych setów (2:0, 2:1) z wyjątkiem meczów o 3, 5 oraz 7 miejsce.
Pozostali rozegrają mecze o miejsca w przedziale 17-25 grając do 2 wygranych setów (2:1, 2:0)
CHŁOPCY STARSI:
W grupach gramy 3 sety (3:0, 2:1)
Z grup wychodzą zawodnicy z miejsc 1-2.
Turniej główny "od przodu" gramy do 3 wygranych setów (3:0, 3:1, 3:2)
Pojedynki "od tyłu" gramy do 2 wygranych setów (2:0, 2:1) z wyjątkiem meczów o 3, 5 oraz 7 miejsce.
Pozostali rozegrają mecze o miejsca w przedziale 9-18 grając do 2 wygranych setów (2:1, 2:0)
DZIEWCZĘTA MŁODSZE:
W grupach gramy 3 sety (3:0, 2:1)
Z grup wychodzą zawodniczki z miejsc 1-2.
Turniej główny "od przodu" gramy do 3 wygranych setów (3:0, 3:1, 3:2)
Pojedynki "od tyłu" gramy do 2 wygranych setów (2:0, 2:1) z wyjątkiem meczów o 3, 5 oraz 7 miejsce.
Pozostali rozegrają mecze o miejsca w przedziale 9-18 grając do 2 wygranych setów (2:1, 2:0)
DZIEWCZĘTA STARSZE:
W grupach gramy 3 sety (3:0, 2:1)
Zawodniczki z miejsc 1-2 rozegrają mecz finałowy, z miejsc 3-4 mecz o 3 miejsce oraz z miejsc 5-6 o miejsce 5 do 3 wygranych setów (3:0, 3:1, 3:2)
Turniej wygenerowany w serwisie Turniej Generator -> tg-app.pl: https://tg-app.pl/tg/adabc