maj 26 nie 2019

Turniej Challenger Warszawski 2019

zakończony
Kategorie
  1. 10:00 - challenger - 15 zł

Pierwsze spotkanie juz w Najbliższą Niedzielę (31marca) w godz. "15;00-19;00". (kolejne cotygodniowe niedzielne potyczki będą rozgrywane w godzinach 10-14)

Aktualnie Miejsce Rozgrywek to; OSIR przy ul.Niegocińska 2 (wejście od basenu).

dostępność 8 stołów.

Pierwsze 2 godziny to zajęcia rekreacyjne (rozgrzewka),
Uwaga; można przyjsc pograć bez względu na uczestnictwo w samym Challengerze - nieodpłatnie.

Kolejne 2 godziny to zawody typu challenger, każdorazowy koszt turniejowy wynosi 15 zł wpisowego. (+15 zl przy ewentualne 2 porażkach. - przegrany zwraca 50% wpisowego wygranemu). 
TAKA SYTUACJA ????

Zasady zawodów:

1. Pierwszy turniej - ........ - to turniej rankingowy, który ustala ranking zawodników. Przydział pojedynków w pierwszym turnieju rankingowym odbywa się przez losowanie.

2. Pierwszy ranking ustala się następująco: duże punkty za wygraną 3:0 - 3 pkt, za wygraną 3:1 – 2 pkt, za wygraną 3:2 – 1 pkt. Małe punkty to suma punktów straconych w pojedynku ze znakiem -.

3. Zawodnicy przegrani otrzymują odpowiednio tylko duże punkty ze znakiem -, zaś małe punkty ze znakiem +.

4. Ranking ustala się według dużych punktów, w przypadku równości według małych punktów, a gdy i tu zajdzie równość - według kolejności alfabetycznej.

5. Od drugiego turnieju zasady pojedynków ulegają zmianie: każdy zawodnik ma prawo zażądać pojedynku z zawodnikiem, który jest notowany maks. 5 miejsc wyżej. Zawodnik wyżej notowany w przypadku przegranej spada w rankingu na miejsce zawodnika, który wygrał a wygrany zajmuje jego pozycję. (przegrany zwraca 50% wysokosci wpisowego wygranemu). PROSIMY O POSIADANIE przy sobie odliczonych kwot [2 x po 7.50].

6. Kolejność pojedynków wyznacza koordynator cyklu zgodnie z zasadą, że pierwszeństwo ma rywalizacja najwyżej rozstawionych zawodników.

WAŻNE:
7. Każdy uczestnik ma obowiązek podjęcia wyzwania rzuconego przez innego zawodnika pod groźbą infamii, tj. zakazu uczestnictwa w następnym turnieju. Od infamii można wykupić poprzez wpłatę podwójnego wpisowego. 
Powtórna odmowa podjęcia rywalizacji, czyli podwójna infamia oznacza zakaz uczestnictwa w trzech turniejach. Wykup od podwójnej infamii to opłata równa czterem wpisowym.

8. W jednym 'turnieju' można rozegrać maksymalnie 2 pojedynki rankingowe.

9. Koordynator cyklu przyjmuje zgłoszenia pojedynków i ostatecznie je ustala. Po zakończonej pierwszej serii pojedynkowej koordynator cyklu aktualizuje ranking, przyjmuje następne zgłoszenia i ogłasza rozpoczęcie drugiej rundy pojedynków.

10. Zawodnik, który pierwszy raz zgłasza się do turnieju, ma 0 punktów rankingowych i jest na najniższym miejscu w rankingu. W przypadku zgłoszenia się kilku zawodników z 0 rankingiem ich nazwiska wpisuje się do rankingu w kolejności alfabetycznej.

Wiecej informacji na miejscu.

Zapraszam do uczestnictwa.

Miejsce bitwy