Turnieje 35

maj 28 sob 2022

TURNIEJ NA HALI K.S. SPÓJNIA WARSZAWA !!!

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tenisa stołowego do udziału w tradycyjnym już turnieju z cyklu Grand Prix Bielan ?? Wszelkie szczegóły znajdziecie na poniższym plakacie ? Do zobaczenia ???

Zapraszamy na ostatni tej edycji, X turniej Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym. UWAGA! Nadal w hali sportowej przy ul. Chopina 101. Turniej odbędzie się w niedzielę 29 maja od godz. 9.00 w hali sportowej przy ul. Chopina 101 Zapisy przyjmowane w dniu turnieju od godz. 9.00 lub przez stronę www.6cali.pl

?? Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym - 5 turniej juz 29 maja ?? Jesteśmy na półmetku Grand Prix Piaseczna i po miesięcznej przerwie wracamy do rywalizacji przy pingpongowych stołach ?? Co na Was czeka w Piasecznie? ➡️ Puchary, medale i dyplomy oraz nagrody o wartości 2000 złotych ?? ➡️ Konkursy z nagrodami dla dzieci ?? ➡️ Losowanie koszulek ( Dyjas Jakub, Wandzi Wang) ?? ➡️ Możliwość gry w kilku kategoriach ?? Do zobaczenia w niedzielę w Piasecznie! ?

maj 29 nie 2022

Zawody „GRAND PRIX” amatorów w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora OSiR Gminy Warszawa Targówek odbywają się w hali sportowej przy ulicy Ossowskiego 25 w ostatnią zazwyczaj niedzielę miesiąca.