1. 11:00 - open (open dla wszystkich) - 15 zł
  2. 11:00 - weteran (weterani +45) - 15 zł
  4. 9:00 - dla mieszkańców gminy Czerwin do lat 16 - 15 zł
  5. 9:00 - open dla mieszkańców gminy Czerwin - 15 zł
Plakat turnieju V Tenisowe Grand Prix Czerwina.

Miejsce
Uczniowski Klub Sportowy Gryf Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w V Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czerwin Grzegorza Długokęckiego. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż pięciu kategoriach.

Zapisy
Rywalizacja będzie przebiegać w hali sportowej przy ulicy Piastowskiej 23A w Czerwinie. Początek zawodów przewidziany został w sobotę, 30 marca na godz. 11.00. Zapisy do rywalizacji przyjmuje Krzysztof Tyszka (tel. 692 340 565) lub w dniu turnieju do godz. 10.45.

Kategorie
Rywalizacja została zaplanowana w kategorii open oraz w kategorii weteranów +45. Specjalna kategoria została również przewidziana dla kobiet, dla których udział w zawodach jest bezpłatny.

Dodatkowo od godz. 9.00 wystartują dwie kategorie specjalnie dla mieszkańców gminy Czerwin, z podziałem dla juniorów do lat 16 oraz w kategorii open. Dla trzech najlepszych zawodników poszczególnych kategorii przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowe nagrody przygotowali również sponsorzy. Zgłoszenia dla mieszkańców gminy Czerwin do godz. 8.45.

- Zapraszamy do rywalizacji wszystkich tenisistów stołowych z całego regionu, którzy chcą sprawdzić się w turnieju - mówi organizator zawodów Krzysztof Tyszka. - Rywalizacja w zawodach w Czerwinie szczególnie w ubiegłym sezonie cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego mamy nadzieję również tym razem nie zabraknie chętnych tenisistów do rywalizacji w zawodach.

Wpisowe
Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych za udział w jednej kategorii.

Nagrody
Głównym sponsorem imprezy jest Urząd Gminy Czerwin. Sponsorami dodatkowymi zawodów są: Piekarnia Kurpiowska Serafin, Konkret marketpozyczkowy.pl i Łubudu Bowling&Good Time. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja Ostrołęka.

W ubiegłym roku do rywalizacji przystąpiło blisko siedemdziesięciu zawodników z całego regionu. W kategorii open zwyciężył Adam Kłosiński z Pułtuska. Drugie miejsca zajął Maciej Dobrowolski z Łomży, a na trzeciej lokacie uplasował się Krzysztof Ruszczyński z Makowa Mazowieckiego. W gronie zawodników +45 wygrał Jacek Obidziński z Ostrołęki, przed Januszem Politowskim z Gąbina i Adamem Kępą z Wiązownej.