listopad 11 pon 2019

Turniej Mistrzostwa Rawy w tenisie stołowym

zakończony
Kategorie
  1. 9:30 - open (Kobiety) - brak wpisowego
  2. 9:30 - open (Mężczyźni) - brak wpisowego
  3. 9:30 - wiekowa (dziewczęta (dzieci)) - brak wpisowego
  4. 9:30 - wiekowa (chłopcy (dzieci)) - brak wpisowego
Plakat turnieju Mistrzostwa Rawy w tenisie stołowym

W poniedziałek, 11 listopada w hali sportowej Tatar odbędą się Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w tenisie stołowym W tenisowych zmaganiach udział może wziąć każdy, bez względu na wiek.

Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach: open kobiet, open mężczyzn oraz w kategorii dzieci (dziewczęta i chłopcy).

Celem imprezy jest upowszechnianie zdrowego stylu życia poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu, a także umożliwienie młodzieży i dorosłym udziału w atrakcyjnej formie czynnego wypoczynku i sportowej rywalizacji w czasie wolnym od pracy zawodowej i zajęć szkolnych oraz popularyzacja tenisa stołowego poprzez uczestnictwo w zawodach sportowych.

Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów do godziny 9.00.

W turnieju mogą wystartować wszyscy chętni (zarówno czynni zawodnicy, jak i amatorzy) bez względu na przynależność klubową. Pierwsze gry rozpoczną się o godzinie 9.30.

Na zwycięzców czekają pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe. Atrakcją turnieju będzie udział zawodniczek i zawodników pierwszej i drugiej ligi, reprezentujących rawską „Dwójkę”.

Serdecznie zapraszamy sympatyków tenisa do kibicowania, a zawodników do startu w mistrzostwach. Organizatorem imprezy jest urząd miasta w Rawie Mazowieckiej oraz klub sportowy MLUKS „Dwójka”.

Miejsce bitwy